Black Panther oznamuje príchod na Blu-Ray! Kedy sa ho dočkáme?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Black Panther oznamuje príchod na Blu-Ray!

Zatiaľ najúspešnejší film roka? To je bez akýchkoľvek pochýb Marvelovka Black Panther. Filmy, ktoré príchádzajú vo Februári do kina väčšinou nekončia ako zrovna tie najsúspešnejšie, no Black Panther bol veľká výnimka. V tomto mesiaci sa mu rovno podarilo dostať medzi najúspešnejšie filmy všetkých čias. V celosvetových zárobkoch je momentálne už na 10. priečke!

Samozrejme, je tomu tak aj preto, že išlo v podstate o prvý film s čiernym superhrdinom. Zároveň vďaka menu režiséra (Ryan Coogler) to bol úplne iný Marvel film, než na aké sme boli zvyknutí. Black Panther mal hĺbku a myšlienku, ktoré sa v komiksových žánroch moc nevyskytujú. Asi každý z nás sa teda teší, kedy si film pozrie doma a zaradí do svojej Marvel zbierky. No a predstavte si, dlho už čakať nebudete.

Dátum bol teda stanovený na 15. máj, s tým že už 8. si budú môcť film v USA kúpiť digitálne. Ak ste sa však začali tešiť, rovno vás sklameme. Takéto tituly k nám bohužiaľ chodia veľmi oneskorene. Ku nám by mal prísť až koncom Júna, čo je naozaj ohromná škoda. Prečo máme tieto tituly tak oneskorené netušíme, no nebojte sa, tu ide o problém celosvetovového trhu, nie len toho nášho česko-slovenského. Sme teda veľmi zvedaví, čo všetko nám film na disku ponúkne. Predpokladáme, že tak ako pri ostatných Marvelovkách, určite sa dočkáme pekných záberov z natáčania, plno gagov, vymazaných scén a možno aj pár dokumentíkov o Avengers: Infinity War. Išlo teda o masívny hit v kinách, určite očakávame, že predaj bude skvelý aj na Blu-Ray. 

Zakúpite si Black Panthera na Blu-ray? Zbierate Marvel filmy vo vaše domácnosti? Čo všetko by ste chceli v bonusoch vidieť? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -