FilmyOdporúčame

Štúdio odhaľuje svoje plány: Čo sa stane so sériou Star Wars po premiére Epizódy IX?

Historická sága, ktorá začala viac ako 4 dekády dozadu sa blíži ku koncu. Legendárne Hviezdne vojny v poslednom filme zauzlia príbeh Skywalkerovcov. Po Novej nádeji (1977) sa tak už nevieme dočkať na “The Rise of Skywalker,” teda poslednú Epizódu, ktorú si v kinách pozrieme 19. decembra. Máme však jednu podstatnú otázku: Ako vyzerá budúcnosť Star Wars po jej premiére? Čo má štúdio Lucasfilm vlastne v pláne a kedy uvidíme ďalšiu ságu? Poďme to spolu zistiť!

Budúcnosť Star Wars

Zdroj: starwars.com

Budúcnosť Star Wars: Čo sa stane po Epizóde IX?

Nie je to ešte tak dávno, čo sme o Epizóde IX nevedeli prakticky nič. Všetko sa ale zmenilo, keď dorazil prvý trailer. Odvtedy sa začali na povrch dostávať nové informácie, ktoré nás pripravujú na ukončenie jednej z najväčších filmových sérií všetkých čias. Taktiež už aj poznáme všeobecný smer, ktorým sa vydá príbeh, ako napríklad to, kto bude hlavným záporákom.

Fanúšikov nedávno milo prekvapili aj prvé fotografie z filmu Star Wars: Epizóda IX. Keď teda pomyslíme na to, že premiéra príde až o necelý polrok, vieme toho celkom dosť. O čom však nevieme nič? Tým je samotná budúcnosť Star Wars.

Budúcnosť Star Wars

Zdroj: starwars.com

V rozhovore s portálom The Hollywood Reporter túto tému načala Kathleen Kennedy, prezidentka Lucasfilmu. Tá vysvetlila, že to, že dobrodružstvá rodu Skywalkerovcov sa blížia ku koncu ešte neznamená, že séria končí tiež. Štúdio má totižto vcelku veľké plány:

“Riešime našu ďalšiu ságu. Nie len trilógiu, tu je reč skôr o budúcich 10 a viac rokoch.”

Carrie Fisher, režisér Rian Johnson, Mark Hamill a producentka Kathleen Kennedy

Carrie Fisher, režisér Rian Johnson, Mark Hamill a producentka Kathleen Kennedy; Zdroj: vanityfair.com

Ako povedal šéf Disney Bob Iger, po premiére Epizódy IX si dáme krátku pauzu od Star Wars. Z nedávneho odhalenia dátumov vydania pripravovaných projektov však vieme, že táto pauza nepotrvá viac ako 3 roky. Čo sa týka vyššie spomenutých plánov štúdia, vieme, že zahŕňajú minimálne 6 filmov – jednu trilógiu od Riana Johnsona a druhú trilógiu od Davida Benioffa a D.B. Weissa (tvorcov Game of Thrones).

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Je podľa vás budúcnosť Star Wars sľubná, alebo sa bojíte, že séria stratí svoje čaro? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: wegotthiscovered.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Legendárny prvý Pokémon film príde na Netflix v novom 3D prevedení

  FilmyOdporúčame

  Aké Spider-Man filmy sa nikdy nenatočili? V pozícii režiséra mohol byť aj James Cameron

  FilmyOdporúčame

  Pozrite si najšokujúcejšiu scénu z filmu Joker v nádhernej 4K kvalite

  Filmy

  Seriál Obi-Wan Kenobi prinesie späť k životu milovanú aj nenávidenú postavu zo Star Wars

  Pridaj komentár