Kto bude záporákom vo filme Star Wars: Epizóda IX?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bol záporák Star Wars: Epizóda IX odhalený?

Po štyridsiatich rokoch, príbeh Skywalkerovcov sa blíži do finále. Presne tak, možno tomu ešte nechcete veriť, no táto jedinečná filmová sága už čoskoro spozná svoj koniec. Nie, Star Wars ako také nekončí, čaká nás napríklad trilógia od Riana Johnsona, nová filmová séria od tvorcov Game of Thrones, Davida Benioffa a B. D. Weissa ale aj seriál The Mandalorian. Už to však nebudú žiadne epizódy, keďže tie oficiálne skončia s číslom IX a to už tento december.

Posledný diel teda uzavrie ako novú trilógiu, tak aj celú ságu. Nové príbehy zatiaľ u fanúšikov vyvolali mnoho zmiešaných ohlasov. Prvý diel bol kritizovaný za to, že je moc rovnaký ako predošlé filmy a druhý zase, že je úplne odlišný. Akého balancu sa teda dočkáme vo finále netušíme, no veríme, že režisér J.J. Abrams to má pevne v rukách.

Kylo Ren a jeho skupina The Knights of Ren
Zdroj: imgur.com

O Epizóde IX však zatiaľ nevieme vôbec nič. Galaxia je rozpoltená, Kylo Ren sa stal vodcom Prvého Rádu a Rey v sebe nevie nájsť kontrolu. Ako to však celé bude pokračovať, to nám naznačí asi až prvý trailer, ktorý by mal konečne odhaliť aj názov poslednej epizódy. Ak ste však pozorne sledovali internet, na sociálne siete unikol propagačný plagát k poslednej epizóde (taký, ktorý sa používa na promovanie hračiek).

Knights of Ren

Ten nám teda potvrdil, že vo filme sa konečne objavia Knights of Ren, na ktorých čakáme už hodnú chvíľu. Nový zdroj však prišiel ešte s ďalšou informáciou a tou je, že ich rola bude vo filme naozaj veľká. Vraj pôjde o záporákov poslednej epizódy. Dávalo by to teda perfektný zmysel, keďže práve pri konflikte s nimi začal celý nový príbeh mladej generácie.

Kylo tak zostane opäť rozpoltený, keďže nepochybne k nim mal veľmi blízko. Na potvrdenie si teda ešte budeme musieť počkať, no veríme, že niečo takéto by rád videl asi každý fanúšik nových filmov. Týmto pádom by sme mali potvrdené aj to, že si vo finále užijeme naozaj veľa akcie so svetelnými mečmi. Viac sa nepochybne dozvieme už 12. apríla, kedy Epizóda IX dostane svoj vlastný panel na Star Wars Celebration. Epizódu IX uvidíme v našich kinách už 19. decembra.

Uniknutý plagát na Star Wars: Epizódu IX
Zdroj: makingstarwars.net

Čo hovoríte na to, že Knights of Ren možno budú záporáci posledného Skywlakerovho dielu? Tešíte sa na Epizódu IX? Ako hodnotíte nové filmy v sérii? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -