V druhej kapitole hororu TO sa vrátime aj do roku 1989 a preskúmame kozmickú dimenziu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhá kapitola TO

Letná filmová sezóna sa skončila a tú jesennú odštartovala premiéra hororu TO, adaptovaná na príbehoch od Stephena Kinga. Režisér Andy Muschietti sa ešte dávno pred samotnou premiérou filmu rozhodol, že určite spraví aj TO 2. My už máme tento film za sebou a jediné čo vám zatiaľ poviem je, že sa na druhú časť teším viac ako na Vianoce. Andy jednoducho hneď vedel, do čoho ide a ako to dopadne. Práve preto je preňho druhá kapitola TO tým, čím sa bude najbližšie zaoberať.

„TO 2 je mojou prioritou. Film Robotech zrežírujem neskôr… Samozrejme, dúfam. [Sequel môže mať väčší budget]!“

Pennywise; Zdroj: continental-film.sk

Čo uvidíme v druhej kapitole?

Hlavná časť TO 2 sa bude odohrávať v skutočnosti, kedy budú deti z Losers´ Clubu už dospelé. Avšak, pozrieme sa aj späť do roku 1989. Čo hlavne, je potvrdené, že sa pozrieme aj do kozmickej dimenzie známej z originálneho príbehu od Stephena Kinga. Režisér povedal, že bolo dôležité, aby túto časť príbehu neodhalil hneď v prvom filme. V jednotke chcel ostať v realite, aby sa publikum lepšie oboznámilo s deťmi v ich reálnom prostredí. Taktiež si to nechal pre druhú časť kvôli nižšiemu budgetu. Nechcel, aby vytvorenie iného sveta vycucalo polovicu ich prostriedkov. Ako už však sám povedal, dvojka bude mať určite väčší budget.

Prezradil dokonca scénu, ktorej sa v dvojke dočkáme. Môžeme sa tešiť na dialóg medzi dvoma časovými osami. Takže to nebude iba o dospelom Losers´ Clube, ale vrátime sa aj do roku 1989. Po zhliadnutí prvej časti sa tak na pokračovanie nesmierne tešíme a veríme mu. Nezabudnite nás sledovať, recenziu na film TO vám už pripravujeme. Film si v kinách môžete užiť už od zajtra, 6. 9. 2017! Predsa, ako lepšie naštartovať jesennú kinosezónu, než hororom?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -