Druhý Game of Thrones trailer je tu! Prekoná posledná séria naše očakávania?

Nenechajte si ujsť

Zima sa blíži. A s ňou aj posledná séria Game of Thrones! Čo je paradoxom, zima k nám tohto roku príde o niečo skôr a to už v júli, no my sa nemôžeme sťažovať! 6 rokov. Presne toľko sme čakali na tento výherný okamih. Alebo skôr okamih, kedy náš život stratí zmysel? Koniec najpopulárnejšieho seriálu na svete, to nie je len tak. Pripravte si čierne oblečenie a vreckovky, ide sa na pohreb. Ale komu? Ktorá strana zvíťazí a ktorá prehrá? Ako by povedala kráľovná Cersei: „Ak hráš hru o tróny, buď vyhráš alebo zomrieš.

Samozrejme, v pôvodnom anglickom znení to znie lepšie (ako všetko). My sme však slovenský portál a tak vás náš preklad pravdepodobne nechytí za srdce tak, ako originálna verzia. My s výrokom však nemôžeme nesúhlasiť. Na druhú stranu sa obávame, lebo výber medzi Jonom a Deanerys je naozaj ťažký a akokoľvek incestne to znie, boli by sme radšej ak by spolu vytvorili jednu stranu mince. Samozrejme, tú výhernú. A mimochodom, tým MY myslím seba ako jedinca, za čo sa vám dopredu ospravedlňujem. O čom teda druhý Game of Thrones trailer bude?

Game of Thrones trailer č. 2 nám odkrýva nové zaujímavé scény!

Pozorným očiam neuniknú lokácie a čiastkové deje, ktoré sa tam odohrávajú. Chce to však riadnu dávku závislosti na tomto seriáli a pamäte (čo nám zjavne chýba) na to, aby sme si zapamätali naozaj všetko a po roku to vedeli obrázkovo priradiť. Jedno však vieme na isto, Deanerys aj s jej armádou sa vylodila a jej draky sú viac ako pripravené. Jej plány o prevzatí trónu však musia počkať, kedže zo severu sa blíži hrozba v podobe bielych chodcov. Hry o tróny sa zrazu stávajú malichernosťou. Ide totiž o viac. Strhujúci boj medzi mŕtvymi a nemŕtvymi, boj o prežitie. Mŕtvi v tom majú jasno, držia spolu. Za to pri živých to bude chcieť asi o trocha viac trpezlivosti. Avšak veríme, že finálny boj bude stáť za to!

A čo myslíte vy? Kto by mal prevziať vládu? Nová séria začína už 16.7.2017!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -