SeriályTrailery

Druhý Game of Thrones trailer je tu! Prekoná posledná séria naše očakávania?

Zima sa blíži. A s ňou aj posledná séria Game of Thrones! Čo je paradoxom, zima k nám tohto roku príde o niečo skôr a to už v júli, no my sa nemôžeme sťažovať! 6 rokov. Presne toľko sme čakali na tento výherný okamih. Alebo skôr okamih, kedy náš život stratí zmysel? Koniec najpopulárnejšieho seriálu na svete, to nie je len tak. Pripravte si čierne oblečenie a vreckovky, ide sa na pohreb. Ale komu? Ktorá strana zvíťazí a ktorá prehrá? Ako by povedala kráľovná Cersei: “Ak hráš hru o tróny, buď vyhráš alebo zomrieš.

Samozrejme, v pôvodnom anglickom znení to znie lepšie (ako všetko). My sme však slovenský portál a tak vás náš preklad pravdepodobne nechytí za srdce tak, ako originálna verzia. My s výrokom však nemôžeme nesúhlasiť. Na druhú stranu sa obávame, lebo výber medzi Jonom a Deanerys je naozaj ťažký a akokoľvek incestne to znie, boli by sme radšej ak by spolu vytvorili jednu stranu mince. Samozrejme, tú výhernú. A mimochodom, tým MY myslím seba ako jedinca, za čo sa vám dopredu ospravedlňujem. O čom teda druhý Game of Thrones trailer bude?

Game of Thrones trailer č. 2 nám odkrýva nové zaujímavé scény!

Pozorným očiam neuniknú lokácie a čiastkové deje, ktoré sa tam odohrávajú. Chce to však riadnu dávku závislosti na tomto seriáli a pamäte (čo nám zjavne chýba) na to, aby sme si zapamätali naozaj všetko a po roku to vedeli obrázkovo priradiť. Jedno však vieme na isto, Deanerys aj s jej armádou sa vylodila a jej draky sú viac ako pripravené. Jej plány o prevzatí trónu však musia počkať, kedže zo severu sa blíži hrozba v podobe bielych chodcov. Hry o tróny sa zrazu stávajú malichernosťou. Ide totiž o viac. Strhujúci boj medzi mŕtvymi a nemŕtvymi, boj o prežitie. Mŕtvi v tom majú jasno, držia spolu. Za to pri živých to bude chcieť asi o trocha viac trpezlivosti. Avšak veríme, že finálny boj bude stáť za to!

A čo myslíte vy? Kto by mal prevziať vládu? Nová séria začína už 16.7.2017!

Related posts
Seriály

Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

Seriály

Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

Seriály

Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

Seriály

V seriáli Westworld sa ukázal drak Drogon a scenáristi Game of Thrones. Čo to malo znamenať?

Pridaj komentár