Stane sa Dwayne „The Rock“ Johnson novým americkým prezidentom v roku 2020? V predbežných anketách dokonca vedie pred Donaldom Trumpom!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nejde o žiaden clickbait. Taktiež sa práve nenatáča žiadny film, v ktorom by si hlavnú úlohu prezidenta zahral poslednou dobou veľmi obľúbený herec Dwayne „The Rock“ Johnson. Ide totiž o realitu. Konečne sa totiž dozvedáme, čo tie uplynulé roky The Rock plánoval. So štipkou humoru a dobrej nálady sa teda dnes pozrime na prehlásenia herca, ktoré zverejnil zahraničný portál GQ. Taktiež vás možno budú zaujímať výsledky predbežnej ankety. Tá nám totižto odhaľuje veľkolepé nadšenie amerického obyvateľstva!

Bude naozaj Dwayne The Rock Johnson prezident Spojených štátov amerických?

Všetci nepoučiteľní ľudia, ktorí si koledujú o nakladačku od The Rocka sa smiali, keď herec pred nedávnom prehlásil, že zapojiť sa do politického diania v USA, s konečným cieľom stať sa prezidentom svetovej veľmoci je jeho reálna budúcnosť. Nikto sa však neodváži smiať teraz. Rôzne zahraničné portály a spravodajské služby totiž zverejnili vskutku zaujímavé štatistiky.

dwayne the rock johnson prezident
The Rock si vybudoval úspešnú hereckú kariéru a v súčastnosti je jedným z navyhľadávanejších hercov; Zdroj: weeatfilms.com

Veľmi vzrušujúcu pravdu nám odhaľuje portál The Fader. Nová medzinárodná anketa, ktorú zhotovil uznávaný štatistický úrad nám vraví, že Dwayne The Rock Johnson by momentálne vyhral voľby nad prezidentom Donaldom Trumpom. Áno, ten istý chlapík, čo vo filme Rýchlo a zbesilo 8 rukami odhodil torpédo. Jeho vedenie v obľúbenosti medzi širokou verejnosťou súčasného prezidenta prekonalo o celkom nemalý rozdiel. V tomto momente by si totižto Trump získal iba 37% hlasov. Dwayne Johnson by si pritom zaistil až 42% hlasov verejnosti!

Cesta The Rocka do Bieleho domu by však nebola ľahká. Šancu by mal jedine, ak by sa pridal na stranu Demokratov. V minulých voľbách ale priamo nepodporoval ani jednu zo strán, takže je ťažké povedať, s ktorou politickou ideológiou sa The Rock samotný stotožní a bude sa snažiť ju presadzovať.

Čo na to vravíte vy? Niekomu to môže byť na smiech, no pritom nejde vôbec o tabu záležitosť, aby sa z celebrity stal politik. Aj bývalý americký prezident Ronald Reagan bol pred vstupom do Bieleho domu úspešným hercom. A známy Arnold Schwarzenegger bol vyše 7 rokov guvernérom štátu Kalifornie. Je teda celkom možné, že Dwayne The Rock Johnson sa v politike úspešne angažuje a dotiahne to možno až na prezidenta.

ZDROJHP

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -