E3 2019 – EA odhalilo príbehovku Star Wars Jedi: Fallen Order či FIFA 20!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

E3 2019 – EA Play

Najväčšia herná konferencia na svete sa pomaly ale isto začína a hráči sa môžu tešiť na druhé Vianoce. Tohtoročnú akciu E3 2019 odštartovala spoločnosť EA, ktorá sa namiesto tradičnej konferencie rozhodla ukázať mix svojich herných titulov. Počas EA Play odhalili nové hry ako Star Wars Jedi: Fallen Order či FIFA 20. Novinky ohľadom ich obľúbených stálic sa týkali titulov ako Apex Legends, Battlefield V či The Sims 4. Poďme sa teda pozrieť na krátke zhrnutie všetkých ukážok a noviniek, ktoré nám predstavili!

Star Wars Jedi: Fallen Order

Zabudnite na hry typu Star Wars: Battlefront! Na scénu totižto po rokoch prichádza príbehovka, v ktorej pozdvihneme svetelný meč. Príbeh hry Star Wars Jedi: Fallen Order je zasadený krátko po udalostiach, kedy Darth Vader a Cisár Palpatine sformovali Galaktické impérium – teda po treťom filme. Hrať budeme za Cal Kestisa, mladého Jedi vo výcviku s robotím pomocníkom BD-1.

Neočakávajte žiadne multiplayer prvky, pôjde totižto o lineárnu a priamočiaru hru pre jedného hráča. Žiadne rozhodnutia a otvorený svet, iba nalinajkovaný príbeh. Na EA Play nám ukázali skoro 15 minút záberov priamo z hry, ktoré sa nachádzajú cca 3 hodiny po začiatku príbehu. Zatiaľ toho viac nevieme, no to sa zmení počas prezentácie Microsoftu. Zatiaľ si pozrite vyššie spomínané video.

FIFA 20

Každoročné ohlásenie futbalového titulu FIFA nás tentokrát poriadne prekvapilo. Prvý trailer sa totižto nezameriava na tradičný mód na „trávniku“, ale na nový režim s názvom VOLTA Football. Samozrejme, ide o návrat k milovanému módu FIFA Street, ktorý bude tentokrát implementovaný priamo do hlavnej hry. Tešiť sa môžeme na množstvo ihrísk na uliciach či v klietke. Taktiež sa dočkáme viacerých módov, ako napríklad 3v3, 4v4, 5v5 či režim Rush.

V hlavnej hre sme sa opäť dočkali každoročných zmien. Tie najväčšie sa tentokrát týkajú umelej inteligencie či driblingu. Nového systému sa zas dočkali voľné kopy a penalty. Pri voľných kopoch budú mať hráči úplnú kontrolu nad zatočením lopty, ktoré sa bude regulovať pravou analógovou páčkou.

Apex Legends

Veľa oznámení prišlo aj na margo obľúbenej hry Apex Legends. Jednou z noviniek je zbraň L-STAR, ktorá je tak silná, že bude súčasťou care package dropov. V Season 2 sa taktiež môžeme tešiť na rankedy, ktoré sú dôležitou súčasťou každej multiplayer hry.

Tou najhlavnejšou novinkou je však predstavenie novej postavy, ktorá nesie meno Wattson. Ide o elektrickú inžinierku, ktorá dokáže stavať elektrické bariéry pre ochranu jej tímu.

Battlefield V

Najväčšou novinkou pre Battlefield V je príchod novej mapy s názvom Al Sondan. Ide o naozaj masívnu mapu, ktorá je nadizajnovaná pre milovníkov obrovskej akcie, pre ktorú je séria Battlefield tak známa. Ďalšími novými mapami sú Marita a Operation Underground, ktorú môžete poznať už z tretej časti série.

Ich veľkým zameraním bol aj Chapter V, ktorý sa zameria na Bitku o Iwó-džimu. Tešiť sa tak môžeme na nový set zbraní a vozidiel, ktoré zodpovedajú danej časti vojny.

The Sims 4

16. júla na konzoly a 21. júla na PC prichádza nové rozšírenie do hry Sims 4, Island Living. Simíci môžu isť po novom do vody a taktiež sa môžu potápať. Alebo sa skamarátiť s delfínom. Áno, vidíte dobre. Okrem iného sa v hre nachádza aktívny vulkán, s ktorým môžete… Veď vy viete.

Madden NFL 20

Tak čo, na ktorú novinku od EA sa tešíte najviac? My určite na nový Star Wars titul! Sledujte naše články aj naďalej, pretože E3 2019 je oddnes v plnom prúde!

Zdroj: cnet.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -