Unikol nákres nového iPhonu 12. K fotoaparátom sa pridá povedomé zariadenie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Fotoaparát iPhone 12

Fotoaparát nového Apple smartfónu iPhone 12, ktorý očakávame v septembri 2020, by podľa všetkého mal byť naozaj špičkovým zariadením. Okrem toho, že výkonom sa vyrovná aj slabším stolným počítačom, jeho fotoaparát opäť posunie hranice. Teda aspoň to hovoria analytici.

Na skutočnú pravdu si budeme musieť zopár mesiacov počkať, a to aj v prípade, že kvôli zatvárajúcim sa fabrikám nebude Apple meškať s montážou nových zariadení. Dovtedy môžeme len polemizovať a skúmať uniknuté náčrty a údaje, ktoré sa k nám dostanú od overených či pofidérnych zdrojov.

Jedným z takých zmiešaných zdrojov je Instagram účet, ktorý zverejnil príspevok uniknutého náčrtu. Údajne ho získali zo skorého prístupu k iOS 14. Ukazujú sa na ňom tri fotoaparáty a senzor na hĺbkové rozpoznávanie a skenovanie objektov v prostredí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

LiDAR je jeden z lídrov, čo sa týka výroby 3D skenerov okolia. Na zaznamenávanie objektov používa lasery, po čom senzor podľa odrazeného svetla vybuduje kompletnú scénu. Tento druh skenerov sa používa vo väčšine autonómnych vozidlách.

Zdroj: 9to5mac.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -