Hľadá sa Freedy!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

orroré filmy sú klasickou súčasťou filmového priemyslu. V poslednej dobe však do našich kín neprichádza nič, čoho by sme sa naozaj báli. Popíjame si limonádu, do úst si hádžeme popcorn a čakáme kedy bude koniec. Keď nám v roku 2010 ponúkli remake filmu Nočná mora z Elm Street, ľudia sa pýtali, či bude pokračovanie. Fanúšikom tiež napadlo, či Jack Earle Haley stvárni hl. úlohu, alebo dokonca jeho predchodca Robert Englund. Ten však na svojom Twitteri oznámil, že je to nepravdepodobné.

bandicam 2015-10-01 11-44-50-796

Ten by pravdepodobne vzhľadom na svoj vek túto úlohu nezvládol.. No problémov tu je viac. Make-up používaný na stvárnenie Freedy Kruagera je masívny a pre Roberta by to bolo technicky nemožné. Spomínam si na časy, keď som tieto filmy sledoval a fandil som práve zápornému hrdinovi. Freedy sa do našich sŕdc dostal ako nesmrteľný záporný hrdina. Niet divu, že ľudia ktorí milujú túto sériu si želajú, aby sa Robert Englund dostal opäť do stáda. To však neznamená, že Earle Haley, ktorý stvárnil Freedyho v roku 2010 je na zahodenie. Jednoznačné dobrý herec schopný za maskou robiť zaujímavé veci.

Nový Freedy sa však stále hľadá a my si budeme musieť ešte počkať. Pokračovanie by k nám  malo prísť v roku 2016 a som veľmi zvedavý ako sa to celé vyvinie. Freedy sa určite teší na svoje nevinné obete a nenechával by som ho dlho čakať. Nikdy predsa neviete, kedy navštívi práve vaše sny. No to sa deje len vo filmoch, nie? Takže sa netreba báť a treba trpezlivo počkať.

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -