Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

Filmy

Zavolali sanitku do kina premietajúceho nový zombie horor!

Ak už sa rozhodneme ísť do kina na horor, asi nás moc neprekvapí, ak bude film strašidelný alebo nechutný. Rovnako je na tom aj zombie horor Raw, ktorý mal premiéru v pondelok na Medzinárodnom Filmovom Festivale v Toronte (TIFF). Veľa ľudí sa ale prepočítalo a nikto nečakal, že film bude až tak moc hrôzostrašný, že bude musieť dojsť sanitka. O scéne, kvôli ktorej stratil vedomie minimálne jeden človek zatiaľ nepoznáme detaily. Nechutnosť to ale musela byť poriadna.

Ostatní diváci zavolali záchranku, ktorá sa postarala o divákov, ktorým film spôsobil ťažkosti. Táto udalosť je pre horor veľmi dobrou reklamou.

Sanitka odchádza s nespokojným divákom

Sanitka odchádza s nespokojným divákom

O čom teda bude nový zombie horor Raw?

Jedna vec je o Raw jasná: vôbec nečakajte obyčajný zombie príbeh, kde povstanú mŕtvoly a skupinka ľudí bojuje o prežitie. Ani z ďaleka. Príbeh je o 16 ročnej vegetariánke Justine, ktorá práve začala štúdium na veterinárskej škole. Ako už býva zvykom, nových žiakov čakajú imatrikulácie, čiže všelijaké nepríjemné úlohy, ktoré zadajú starší žiaci tým novým. Po tom, ako splnila úlohu zjesť zajačiu pečeň, sa jej pokazil život. Po tele sa jej začnú tvoriť vyrážky, stane sa agresívnejšou a to najhoršie, začne prahnúť po ľudskom mäse. Je už len na Justine, či sa dokáže ovládať.

Raw vyzerá veľmi zaujímavo a netradične a obdrží hodnotenie minimálne R-rated, takže zvrátený bude celkom dosť. Dátum vydania je začiatkom Jari roku 2017.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Z tohto Avengera sa stane budúci záporák MCU. Čo by si prial tvorca komiksov?

  FilmyTrailery

  Animovaný Scooby-Doo film so Zacom Efronom vás roztopí prvou ukážkou

  Filmy

  Jedna z najemocionálnejších scén filmu Avengers: Endgame mala vyzerať úplne inak. Prečo ju zmenili?

  Filmy

  Prvé reakcie na film Ľadové kráľovstvo 2 opisujú prekvapivo temný príbeh. Sú pozitívne?

  Pridaj komentár