Zavolali sanitku do kina premietajúceho nový zombie horor!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ak už sa rozhodneme ísť do kina na horor, asi nás moc neprekvapí, ak bude film strašidelný alebo nechutný. Rovnako je na tom aj zombie horor Raw, ktorý mal premiéru v pondelok na Medzinárodnom Filmovom Festivale v Toronte (TIFF). Veľa ľudí sa ale prepočítalo a nikto nečakal, že film bude až tak moc hrôzostrašný, že bude musieť dojsť sanitka. O scéne, kvôli ktorej stratil vedomie minimálne jeden človek zatiaľ nepoznáme detaily. Nechutnosť to ale musela byť poriadna.

Ostatní diváci zavolali záchranku, ktorá sa postarala o divákov, ktorým film spôsobil ťažkosti. Táto udalosť je pre horor veľmi dobrou reklamou.

Sanitka odchádza s nespokojným divákom
Sanitka odchádza s nespokojným divákom

O čom teda bude nový zombie horor Raw?

Jedna vec je o Raw jasná: vôbec nečakajte obyčajný zombie príbeh, kde povstanú mŕtvoly a skupinka ľudí bojuje o prežitie. Ani z ďaleka. Príbeh je o 16 ročnej vegetariánke Justine, ktorá práve začala štúdium na veterinárskej škole. Ako už býva zvykom, nových žiakov čakajú imatrikulácie, čiže všelijaké nepríjemné úlohy, ktoré zadajú starší žiaci tým novým. Po tom, ako splnila úlohu zjesť zajačiu pečeň, sa jej pokazil život. Po tele sa jej začnú tvoriť vyrážky, stane sa agresívnejšou a to najhoršie, začne prahnúť po ľudskom mäse. Je už len na Justine, či sa dokáže ovládať.

Raw vyzerá veľmi zaujímavo a netradične a obdrží hodnotenie minimálne R-rated, takže zvrátený bude celkom dosť. Dátum vydania je začiatkom Jari roku 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -