Mrazivý trailer na nový psychologický horor The Lodge otestuje váš zdravý rozum

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Americká filmová distribučná a produkčná spoločnosť NEON sa minulý rok postarala o jedny z najlepších filmov. Na západ priniesli napríklad brilantnú snímku Parazit, ktorá zbiera jednu sošku za druhou a všetko nasvedčuje tomu, že premení aj svoju oscarovú nomináciu. Taktiež sa postarali o distribúciu francúzskeho filmu Portrét ženy v plameňoch, ktorý ja osobne považujem za najlepší zážitok minulého roka.

Svoju povesť si budú držať aj v roku 2020, keďže už 7. februára prinesú do kín horor The Lodge. Lokálna premiéra zatiaľ naplánovaná nie je, no film cestuje po festivaloch už od začiatku roku 2019. Dokonca sa premietal aj na festivale v Karlových Varoch v sekcii Polnočné filmy.

the lodge
Zdroj: hammerfilms.com

Nový trailer na horor The Lodge

Psychologický horor odohrávajúci sa v mrazivom chatovom prostredí. Toto by malo byť definované ako samostatný žáner, ktorý si neoddeliteľne spájame s legendárnym Osvietením. Zaostávať by nemal ani horor The Lodge, ktorý má na starosti režisérske duo Severin Fiala + Veronika Franz.

Ich mená možno nepoznáte, no ich režisérsky debut Dobrú noc, mami z Rakúska hovorí sám za seba. Nebojte sa, tentokrát to ale nebude po nemecky. V hlavných úlohách sa totiž ukážu známe tváre ako Riley Keough (Záhada Silver Lake, Mad Max: Zbesilá cesta) alebo Jaeden Martell (To, Na nože). Tešiť sa môžeme aj na zaujímavý príbeh, ktorý nám zaručí poriadnu psychologickú jazdu.

Pozrieme sa na rodinu čerstvo rozvedeného psychológa (Richard Armitage), ktorý si našiel novú, mladú a hlavne krásnu ženu Grace (Riley Keough). Tá bývala jeho pacientkou, keďže kedysi patrila do samovražednej kresťanskej sekty. Svoje dve deti z predošlého manželstva (Jaeden Martell, Lia McHugh) tak v zime zoberie na chatu, aby sa s jeho novou partnerkou zblížili.

Problém nastáva vtedy, keď musí nečakane odísť za prácou a deti nechá na chate samé s Grace uprostred snežnej búrky. Jej nepekná minulosť tak otestuje zdravý rozum celej rodiny a mrazivý zážitok sa môže začať. Jednoducho zimný chatový psycho teror ako má byť.

Čo hovoríte na nový trailer? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -