v

“Hulk Vs. Ant-Man”, alebo táto plechovka patrí mne! | Reklama na Cola Colu

REKLAMA
REKLAMA

elý svet sa v posledných mesiacoch točí okolo filmu Captain America: Civil War, v ktorom uvidíme veľké množstvo našich obľúbených Marvel hrdinov. Kde sa však podel Hulk a novinka vo svete kinematografie Ant-man? No predsa nikde inde ako v reklame na Coca Colu!

Táto 60 sekundová reklama upútala veľký počet ľudí! Niet divu, všetko je perfektne prepracované. Samozrejme nemôže chýbať humor a zábavná akcia. Čo myslíte, ako sa zachová Hulk, keď zistí, že mu zmizla jeho posledná plechovka Coly? Verte mi, nie je to nič príjemné a nechcel by som byť na mieste zlodeja. Tým nemôže byť nikto iný ako Paul Rudd v kostýme Ant-mana. Najväčší a najmenší hrdinovia zo sveta Marvelu. Ako dopadne táto podarená reklama?

REKLAMA
REKLAMA

Prvý krát sa objavila počas Super Bowlu 50, len pár hodín po príchode nového traileru na film Captain America: Civil War. Trailer nebol vôbec zlý , ale viac si kladiem otázku – Coca Cola a Marvel? Zaujímavá kombinácia a do budúcna sa máme načo tešiť! Teraz však skúste hádať, koľko mohla stáť táto 60 sekundová reklama. Neuveriteľných 10 miliónov USD, náklady si samozrejme rozdelili pol na pol. To je všetko z mojej strany a teraz si vychutnajte krátky Marvel zážitok s večne oblúbenou Coca Colou. Cheers!

REKLAMA
REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár