„Hulk Vs. Ant-Man“, alebo táto plechovka patrí mne! | Reklama na Cola Colu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

elý svet sa v posledných mesiacoch točí okolo filmu Captain America: Civil War, v ktorom uvidíme veľké množstvo našich obľúbených Marvel hrdinov. Kde sa však podel Hulk a novinka vo svete kinematografie Ant-man? No predsa nikde inde ako v reklame na Coca Colu!

Táto 60 sekundová reklama upútala veľký počet ľudí! Niet divu, všetko je perfektne prepracované. Samozrejme nemôže chýbať humor a zábavná akcia. Čo myslíte, ako sa zachová Hulk, keď zistí, že mu zmizla jeho posledná plechovka Coly? Verte mi, nie je to nič príjemné a nechcel by som byť na mieste zlodeja. Tým nemôže byť nikto iný ako Paul Rudd v kostýme Ant-mana. Najväčší a najmenší hrdinovia zo sveta Marvelu. Ako dopadne táto podarená reklama?

Prvý krát sa objavila počas Super Bowlu 50, len pár hodín po príchode nového traileru na film Captain America: Civil War. Trailer nebol vôbec zlý , ale viac si kladiem otázku – Coca Cola a Marvel? Zaujímavá kombinácia a do budúcna sa máme načo tešiť! Teraz však skúste hádať, koľko mohla stáť táto 60 sekundová reklama. Neuveriteľných 10 miliónov USD, náklady si samozrejme rozdelili pol na pol. To je všetko z mojej strany a teraz si vychutnajte krátky Marvel zážitok s večne oblúbenou Coca Colou. Cheers!

https://www.youtube.com/watch?v=OlZqBR3yTiw

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -