Nový soundtrack od Imagine Dragons – Levitate pre film Passengers je vonku. Vypočujte si ho!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Včera sme mali možnosť vidieť nový spot na film Passengers, sprevádzaný soundtrackom od Imagine Dragons. Slúžilo to však aj ako teaser na tento song, pretože trval iba minútu. Dnes už však máme konečne možnosť, vypočuť si celú skladbu. Ako inak, táto pop-rocková skupina nesklamala. Pieseň je takým mixom medzi ich dvoma albumami, Night VisionsSmoke & Mirrors. Pokiaľ si chcete prečítať viac o Imagine Dragons a ich soundtrackoch ku filmom, všetko sa dozviete v mojom včerajšom článkuMy sa však okrem tohto songu tešíme aj na film, a sme zvedaví, či štýl piesne sedí s filmom. Áno, viem, nebudem vás už zdržovať kecmi, sami si tento úžasný song Imagine Dragons – Levitate vypočujte.

Imagine Dragons – Levitate

Tak čo, ste spokojní? Každopádne, späť ku filmu. Jedná sa o vesmírne dobrodružstvo s Jennifer Lawrence a Chrisom Prattom. Tí budú sami na [nečakane] opustenej vesmírnej lodi. Z kryospánku sa zobudia o 90 rokov skôr, než bol plánovaný prílet na planétu, a možnosť obnovenia spánku nieje možný. Prežijú spolu romantické a zábavné chvíľky, nebezpečenstvo ich však neminie. Film vyzerá vizuálne naozaj nádherne, a potvrdzujú to aj úžasné trailery. Uvidíme tento snímok na oscaroch? Sony nám však poskytol aj nový clip, ktorý nám ukáže tú romantickejšiu časť filmu. Ich prvé rande.

Film ku nám do kín dorazí začiatkom roka 2017, tešíte sa rovnako, ako my?

Foto: hutui6.com

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -