James McAvoy sa zranil na natáčaní To: Kapitola Dva počas boja s Pennywiseom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

James McAvoy sa zranil na natáčaní To: Kapitola Dva!

Z Jamesa McAvoya sa postupne stáva čoraz viac známejšie herecké meno. Tento talentovaný chlapík sa nám najmä v posledných rokoch začína na plátnach ukazovať čoraz viac. Medzi jeho najlepšie role určite patrí reštart X-Menov, kde si zahral ikonickú rolu Charlesa Xaviera. Určite si ho však mnohí pamätáte aj ako muža rôznych tvárí z úspešného filmu Split (Rozpoltený).

V oboch týchto rolách ho ešte uvidíme, no asi ani jedna z nich nebude taká očakávaná, ako tá ktorú teraz točí. Práve McAvoy si totižto berie na starosť hlavnú rolu v pokračovaní úspešného vlaňajšieho hororu – It (To). Natáčanie momentálne prebieha v plnom prúde, no predstavte si, že už sa objavila prvá komplikácia a to práve s týmto herecom. McAvoy sa totižto zranil a asi neuveríte, pri akej scéne. Vraj sa pobil so samotným klaunom Pennywiseom!

Pennywise je silný súper!

Na jeho Instagrame nám prezradil, že si počas tejto bitky natiahol oba stehenné svaly, avšak vraví, že všetko je v poriadku a stihol si ich rýchlo liečiť. My teda veríme, že už čoskoro sa riadne zotaví, no o niečo viac nás zaujíma scéna, pri ktorej sa tento incident stal. Vyzerá to totiž tak, že to čo sme v jednotke videli ako veľké finále, bude v pokračovaní bežné, keďže s týmto klaunom si to naši hrdinovia rozdajú pomerne skoro.

Či vyhral Pennywise alebo Klub lúzrov naozaj netušíme, no veríme, že vďaka tomuto zraneniu určite išlo o tvrdý boj, ktorý aspoň podľa nás bude mať nejaké následky. McAvoy je teba iba jedným z talentovaných hercov, ktorí sa v dvojke ukážu. Vravíme najmä o jeho hereckých kolegoch Jessice Chastain a Billovi Haderovi, ktorí však narozdiel od McAvoya ostali na sociálnych sieťach pomerne ticho. Uvidíme teda, kedy sa k nám dostanú ďalšie novinky z natáčania tohto populárneho hororu.

Kto podľa vás zvíťazil v bitke medzi Pennywiseom a Klubom lúzrov? Ste radi, že sa McAvoy podieľa o svoje zážitky z natáčania na Instagrame? Tešíte sa na druhú kapitolu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -