Očakávný film Kingsman: Zlatý kruh nám predstavil krátke video, ktoré nás pripraví na šialené akčný a zábavný dej!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Kingsman sa dal do pohybu! Informácie prišli ako na bežiacom páse a dnešným dňom prichádza ďalšia. Štúdio 20th Century Fox si pre nás pripravilo krátky náhľad priamo do filmu! Síce má video len 16 sekúnd, nachádza sa v ňom všetko podstatné. Ak ste nemali možnosť postrehnúť všetky fakty, nemajte strach. Na internete sa už nachádza to isté video, len spomalené. Až vtedy pochopíte, že obyčajných 16 sekúnd zo sebou prinieslo oveľa hlbšiu myšlienku. Určite je toho veľa, ale na skutočný trailer to nemá. Ten je zatiaľ v nedohľadne a ani samotné štúdio nepotvrdilo, kedy k nám konečne dorazí. Do tej doby sme si pre vás pripravili iné záležitosti z nadchádzajúceho filmu Kingsman: Zlatý kruh. Nech sa páči.

V minulosti si veľa ľudí myslelo, že 50 odtieňov šedej jednoznačne pohltí film Kingsman: Tajná služba, ktorý debutoval v roku 2015. Našťastie sa tak nestalo a prekvapenie toho roku bolo na svete. Do dnešného dňa si na svoje konto pripísal krásnych 414 miliónov dolárov a herec Taron Egerton zo dňa na deň stal hviezdou.

Kingsman: Zlatý Kruh
Taron Egerton ukázal, že motivácia od princeznej urobila svoje; zdroj: screencrush.com

Kto film nevidel, určite by to mal zmeniť. Akčná scéna z kostola sa totižto určite zapísala medzi najlepšie z filmu. Pre mňa dokonca medzi top, aké som kedy mohol vidieť! A to stále nie je vrchol. Režisér Matthew Vaughn sľubuje, že sa v pokračovaní dočkáme porovnateľných akčných scénok ako v pôvodnom filme. Vyjadril sa k tomu následovne:

„Je to príležitosť, aby sa Kingsman 2 stal ešte odvážnejším, vtipnejším a bláznivejším. „Kostol!“, všade počúvam, že chcú niečo také. Uvidíte ešte akčnejšie scény, ktoré sú podobné ako originál, ale pritom úplne iné.“

Čoho sa dočkáme?

Toto pokračovanie predstavuje úplne oživenie toho, čo sme mali možnosť vidieť. Tentokrát nebude žiadny dlhý štart, ale rovno padneme do filmu plného akcie. Jeff Bridges (Agent Champagne) si zahrá štátneho zástupcu a po jeho boku sa objaví Halle Berry (Agent Ginger) ako jeho asistentka. Nechýba ani Channing Tatum ako agent Tequila a Pedro Pascala ako agent Whisky. Všetci menovaní sa spoja s hlavnou postavou Taronom Egertonom a budú sa snažiť vyriešiť nový prípad. Postavia sa proti Poppy (Julianne Moore), ktorú aj samotný režisér nazval ako „Americká kráska, ktorá prešla na druhú stranu„. Určite vás však zaujíma, prečo majú všetci prezývky podľa druhov alkoholu. Matthew Vaughn vysvetlil, prečo je tomu tak:

„Sú to skvelé postavy. Všetko sú to multi-miliardári s veľkým majetkom a ich základňa je obrovský liehovar v Kentucky. Všetko sme to prepojili a spravili z toho zábavu. Vytvorili sme obrovský oblúk pre Eggsyho. Kam išiel? Čo sa musí naučiť? A zrazu z toho vznikne morálna dilema, s ktorou sa diváci stotožnia.“

Ako sa podarí novej skupine agentov poraziť protivníka sa dočkáme krátko po lete. Do tej doby si určite nezabudnite pozrieť tieto dve videá:

Trailer by sa taktiež mohol objaviť už čoskoro a verím, že sa 29. septembra uvidíme v kinách! Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -