Majster bábkar začal natáčanie a tento krát nepôjde o obyčajný horor!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Za posledné roky nám pribudol obrovský počet filmov. Veľa z nich sú totálne reštarty, pri ktorých film začína svoju púť odznova. Nie vždy však tieto filmy zabodujú a už vôbec nie vtedy, ak sa to týka žánru horor. A momentálne sa k nám chystá ďalší s názvom Majster bábkar. Natáčanie sa začalo pred pár dňami v Dallase. Film dostal názov „The Littlest Reich“ a podľa všetkého by to okrem hororu mohla byť naozaj zábava.

Oficiálny instagram účet filmu zdieľal novinky a prezradil oveľa viac. Jednou z nich je, že Thomas Lennon stvárni hlavnú postavu vo filme. Nakoľko by sa mohlo jednať o zmiešaný žáner horor-komédia, herec je na takúto rolu ako stvorený.

Krátky súhrn o filme   

Majster bábkar sa sústredí na nedávno rozvedeného mladého muža, ktorý objaví bábku v bezchybnom stave. Tá sa nachádza v skrini jeho zosnulého brata a mladík sa ju pokúsi predať. Hlavná postava sa vydáva do Texasu na oslavy 30.výročia Toulonských vrážd. Všetko sa začne počas aukcie, kedy začne nadprirodzená sila oživovať všetky bábky na udalosti a krviprelievanie sa môže začať.

Majster bábkar pokračovanie: Film Majster bábkar z roku 1989
Film Majster bábkar z roku 1989, zdroj: disgusting.com

Ako je už známe, veľa hororových filmov v dnešných časoch dostáva svoje pokračovanie. Ale pri takomto niečom, je to naozaj zaujímavé. Pôvodný film vyšiel v roku 1989 ako „direct-to-video„, ktorému sa podaril malý zázrak. Od toho času sme mohli vidieť ďalších 10 filmov z tohto sveta a verte mi, že každý jeden má niečo do seba. Síce im miestami chýba veľa kvality, svoje čaro to určite má.

Kto všetko sa podieľa na tomto reboote?   

Film zahŕňa vo svojom deji hercov Thomas Lennon, Jenny Pellicer, Nelson Franklin, Udo Kier, Charlyne Yi, Alex Beh, Barbara Crampton, Tina Parker, Skeeta Jenkins a Michael Paré. Režisérmi filmu sú Sonny Laguna a Tommy Wiklund, ktorým scenár napísal S. Craig Zahler. V pôvodnom filme mal produkciu pod svojimi krídlami Charles Band, ktorý tento krát bude slúžiť ako výkonný producent.


K dnešnému dňu ešte nie je známe akej distribúcie sa film dočká a je možné, že si ho budeme môcť pozrieť len na Netflixe. Avšak stále je šanca, že sa svojej premiéry dočká aj v kinách. Ako sa to celé rozuzli ukáže čas. A ako môžete vidieť na fotografii, Majster bábkar odštartoval svoju púť včera, 27.3.2017.

Majster bábkar pokračovanie: Natáčanie sa môže začať!
Natáčanie sa môže začať!, zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -