Neo a Trinity jazdia na motorke a skáču z budovy na nových videách z natáčania filmu Matrix 4

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

21. mája 2021 sa po dlhých 18 rokoch vrátime do sveta Matrix. Séria, ktorá svojim spôsobom zmenila kinematografiu, sa vráti spolu s pôvodným hereckým obsadením. Opäť uvidíme Keanu Reevesa, Carrie-Anne Moss a Jadu Pinkett Smith, ktorá sa naposledy ukázala vo filme Matrix Reloaded. Herec Laurence Fishburne návrat neplánuje, no pravdepodobne vo filme uvidíme jeho mladšiu verziu.

Novými tvárami v sérii budú Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman), Jonathan Groff (Mindhunter), Toby Onwumere (Sense8), Eréndira Ibarra (Sense8), Jessica Henwick (Iron Fist) a obľúbený Neil Patrick Harris (Ako som spoznal vašu mamu). Natáčanie filmu Matrix 4 aktuálne prebieha v San Franciscu, kde sa nachádza Keanu Reeves aj Carrie-Anne Moss.

Matrix 4 sa natáča v San Franciscu

Postavy Neo (Keanu Reeves) a Trinity (Carrie-Anne Moss) sa opäť stretávajú. Prezrádzajú to uniknuté videá z natáčania, na ktorých herci a ich dabléri robia nebezpečné kaskadérske kúsky. Na prvom videu vidíme Trinity, ktorá uči Nea lietať.

Nie je to jasne vidieť, no vyzerá to tak, že dabléri Keanu Reevesa a Carrie-Anne Moss skáču z budovy v San Franciscu. Podľa ľudí okolo pľacu ide o skúšku štábu, či je tento kaskaderský kúsok bezpečný. Na druhom videu vidíme obe postavy jazdiť na motorke, pričom Keanu Reeves má dlhé vlasy, bradu, civilné oblečenie a celkovo vyzerá skôr ako John Wick než Neo.

Réžiu filmu Matrix 4 má na starosti Lana Wachowski, zatiaľ čo sa o pôvodnú trilógiu postarali obe sestry. Natáčať sa bude zo scenáru, ktorý Lana napísala spolu s Aleksandarom Hemonom a Davidom Mitchelom. Ako som písal vyššie, premiéra je naplánovaná na 21. máj 2021.

Zaujímavosťou je, že v rovnaký deň vyjde aj film John Wick 4. To znamená, že herec Keanu Reeves zažije veľmi dôležitý otvárací víkend a bude mať plné ruky práce s propagáciou oboch filmov. Sme naozaj zvedaví, či bude mať väčší úspech aktuálne veľmi obľúbená séria John Wick alebo legendárny Matrix, ktorý videl takmer každý milovník kvalitnej kinematografie.

Na ktorý z filmov sa tešíte viac? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -