Aké plány má režisér samostatného Batman filmu, Matt Reeves s Affleckovým scenárom?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Batman dostal populárneho režiséra a to znamená, že sa bude niečo meniť. Ako je na tom Affleckov scenár?

Ben Affleck, oscarový scenárista, pracoval na sólovke Batmana prakticky od začiatku, čo bol film Batman v Superman uvedený v kinách. Projekt mal režírovať, písať a aj v ňom hrať. Bohužiaľ, jedna vec viedla k druhej a v januári tohto roku Affleck odstúpil z pozície režiséra. Scenár bol vraj hotový a pomaly bol film pripravený na natáčanie, no s jeho odstupom ako režisérom sa to opäť predĺžilo.

Warner Bros však náhradu už dávno vybralo a stal sa ním momentálne populárny režisér, Matt Reeves. Ten má na svojom konte dva vynikajúco hodnotené filmy z novej série o planéte opíc. S tým, čím asi ale Affleck nerátal bolo to, že s novým režisérom pravdepodobne príde aj nový scenár. Nuž, presne to sa totižto so samostatným Batman filmom teraz deje. Matt Reeves sa počas promovania Vojny o Planétu Opíc rozrozprával práve o tom, že sa k filmu napíše nový scenár, a že to bude práve on, čo za ním bude stáť.

ben affleck batman
Ben Affleck ako Batman vo filme Batman v Superman: Dawn of Justice; Zdroj: dcmovies.wikia.com

„Nie, bude to nový príbeh. Takže znova začíname. Veľmi sa na to ale teším. Myslím, že to bude naozaj super!“ povedal Reeves. Aká bola reakcia Afflecka na toto vyjadrenie nevieme, no je veľmi zaujímavé, akým smerom sa ich spolupráca bude uberať. Kto vie, možno sa raz dozvieme, akú víziu mal pre tento film pôvodne Affleck. Hlavné však teraz bude, aby bol s Reevesovým scenárom spokojný. Tento film už totižto viac problémov nepotrebuje.

Tešíte sa, že sa tohto projektu tak verne chytil Matt Reeves? Boli by ste radšej spokojnejší s Affleckovou réžiou a scenárom? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -