50 divácky najočakávanejších filmov roka 2019! Čo všetko si nesmiete nechať ujsť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najočakávanejšie filmy roka 2019!

Všetkých vás vítame pri našom prvom článku roka 2019. Ako inak by sme ho teda mohli začať, než veľkým zoznamom tých najočakávanejších snímkov roka? Tentokrát sme pre vás vybrali až 50 projektov, ktoré by ste podľa nášho názoru určite nemali v kinách minúť. 2019 bude rozhodne bohatý na úžasné komiksovky, zaujímavé sci-fi filmy, krásne animáky ale aj strašidelné horory a omnoho viac. Končia nám tu veľké filmové ságy a mnohé iné len začínajú. Poďme sa teda pozrieť na všetko, čo nás v roku 2019 čaká a neminie.

Ralph búra internet (10. január)

Hneď na začiatku sa v našich kinách ukáže pokračovanie Ralpha Rozbi-To. Ako napovedá už samotný názov, Ralph sa aj spolu s Vanellopkou tentoraz pozrú do sveta internetu, v ktorom nájdu rôzne zaujímavé veci. Diváci sa okrem pokračovania dojemného príbehu môžu tešiť na plno referencií na populárne stránky ale aj Disney produkty. Iba podotýkame, že ide o film z roku 2018, ktorý k nám prichádza s omeškaním.

Glass (17. január)

M. Night Shyamalan každého pobláznil so svojimi superhrdinami z filmov Unbreakable (Vyvolený) a Split (Rozpoltený). Teraz ich konečne spojil dohromady a ak je to, čo nám sľubujú trailery pravda, môžeme sa tešiť na ďalší fantastický príbeh.

The Favourite (24. január)

V januári sa dočkáme aj filmu The Favourite od začínajúceho režiséra Yorgosa Lanthimosa, ktorý nám už stihol priniesť filmy ako The Killing of a Sacred Deer alebo The Lobster. Tentokrát sa mu ale do projektu podarilo získať Emmu Stonu, ktorú zasadil do 18. storočia. Pôjde o bitku dvoch poddaných žien kráľovnej Anny, ktoré sa obe usilujú o pozíciu kráľovninej favoritky. Tou však môže byť iba jedna. Kritici nám sľubujú najšialenejšiu show roka, ktorá sa teší fantastickým ohlasom a to aj vrátane tých na cenu akadémie. Ide opäť o film z roku 2018, ktorý k nám príde s omeškaním.

LEGO Príbeh 2 (7. február)

Pred piatimi rokmi sme boli svedkami jedného z najoriginálnejších animovaných počinov poslednej doby a už tento február si budeme konečne môcť vychutnať jeho pokračovanie. Emmet, Batman a Wildstyle sú späť a tentoraz sa ocitnú v post-apokalyptickom svete, za ktoré môže LEGO Duplo. Christopher Miller a Phil Lord sa znova postarali o scenár a aj preto od pokračovania čakáme rovnako zábavnú pecku, akou bol prvý diel.

Alita: Bojový Anjel (14. február)

Príbeh dobra a zla dostane s Alitou úplne nový rozmer a my spolu s ním možno začiatok novej filmovej série. Od producenta Jamesa Camerona totiž čakáme len to najlepšie, aj keď trailery zatiaľ nie sú moc presvedčivé. Buď nás čaká nový hit, alebo druhé Smrteľné Stroje. My teda dúfame, že pôjde o tú prvú možnosť.

Nedotknuteľní (14. február)

Kritizovaný remake milovaného francúzskeho filmu sa do našich kín dostaví už vo februári. Nuž, američania budú mať čo robiť, aby dokázali prekonať kvalitu originálu. Mená ako Bryan Cranston a Kevin Hart nám však predsa len v projekt dávajú aspoň trochu dôvery.

Ako si vycvičiť draka 3 (21. február)

Veľké finále milovanej dračej série z produkcie Dreamworks sa na nás prirúti už koncom februára. Štikút a Bezzubý sú späť a tentoraz im pôjde skutočne o všetko, keďže na scéne sa objaví záporák, ktorý môže za vyhubenie mnohých dračích plemien. Tvorcovia nám sľubujú finále plné emócií, ktoré nám vraj vysvetlí aj to, prečo už v dnešnej dobe draky nevidíme. Ak sme mali niekedy veľké očakávania na nadchádzajúci film, je ním určite tento, pretože ak bude kvalita rovnako perfektná ako pri predošlých dieloch, zoznam najlepších trilógií v histórii obohatí ďalšie meno.

Chaos Walking (1. marec v USA)

Ďalšie veľké sci-fi, ktoré tentoraz stavilo na atraktívne mladé mená, ktorými sú Tom Holland (Spider-Man: Homecoming) a Daisy Ridley (Star Wars: The Force Awakens). Príbeh sa odohráva v Novom Svete, v ktorom baktéria vyhubila všetky ženy a umožnila ľuďom čítať druhým myšlienky. Mladý Todd Hewitt však čoskoro natrafí na tajomnú ženu Violu Eade, s ktorou začne odhaľovať ďalšie tajomstvá Nového Sveta.

chaos walking
Zdroj: digitalspy.com

Captain Marvel (7. marec)

Prvá Marvelovka roka k nám dorazí už v marci. Ukáže nám príbeh hrdinky Captain Marvel, na ktorú nám odkazovala potitulková scéna filmu Avengers: Infinity War. Captain Marvel je v komiksoch jednou z najvýznamnejších hrdiniek a štúdio nepochybne dúfa v rovnakú reprezentáciu aj na striebornom plátne. Tento rok ju uvidíme aj v pokračovaní ságy Avengers s podtitulom Endgame.

Green Book (7. marec)

Posledným omeškaným filmom z roku 2018 bude Green Book, ktorý momentálne dostáva obrovské ohlasy na cenu akadémie. Film nám vyrozpráva skutočný príbeh dvoch priateľov odlišnej farby pleti, ktorí to v USA v 60. rokoch rozhodne ľahké nemali a museli sa riadiť pravidlami v takzvanej „Zelenej knihe“. S úžasným obsadením v podobe Vigga Mortensena (Pán Prsteňov) a Mahersalu Aliho (Moonlight) veríme, že si v kinách nie len poplačeme, ale aj zasmejeme.

My (28. marec)

Jordan Peele sa do kinematografie naveky zapísal svojou prvou nočnou morou Get Out (Uteč) a nepochybne teraz štúdio verí, že rovnako sa mu to podarí aj s jeho novým filmom. O ňom sa toho zatiaľ stále moc nevie, avšak režisér nám sľúbil, že o obyčajný horor rozhodne nepôjde. Či nás teda očarí aj na druhýkrát, to sa dozvieme už v marci.

Dumbo (28. marec)

Disney nám koncom marca nadelí ich ďalšiu hranú prerábku animovanej klasiky. Tentoraz sa pozrieme na príbeh lietajúceho sloníka, avšak v očiach vizionára Tima Burtona. Síce nám zatiaľ táto kombinácia zrovna nejak k sebe nepasuje, veríme, že čaro pôvodného príbehu nás zasiahne aj v hranej podobe. Zaujímavým faktom tohto filmu je, že tentoraz nebudeme počuť žiadne hovoriace zvieratá, iba ľudské postavy.

Shazam! (4. apríl)

Značka DC sa s úspechom Aquamana konečne začína stavať na vlastné nohy, avšak bude to ich ďalší film Shazam!, ktorý rozhodne o tom, či sme sa tešili predčasne. Príbeh je však v tomto prípade naozaj dobrý, pretože nového hrdinu si rozhodne zamilujú ako deti, tak aj dospelí. Hlavný hrdina je totiž v tomto filme dieťaťom, ktorý sa pomocou magického slovíčka „Shazam“ bude vedieť premeniť na dospelého superhrdinu. My iba dúfame, že sa tento projekt nedostal do žiadnych opletačiek so štúdiom Warner Bros, ako tomu bolo pri predošlých projektoch v sérii.

Hellboy (11. apríl)

Ďalší reštart je tu a tentoraz opäť nevieme, či by sme mali byť radi alebo nie. Milovaného Hellboya si totiž teraz strihne charizmatický David Harbour, ktorého môžete poznať ako šerifa Jima Hoppera zo seriálu Stranger Things. Narozdiel od starších filmov tentoraz pôjde o krvavú jazdu, keďže film dostal rating R (od 15 rokov). Len sa bojíme, aby celú atmosféru nakoniec nezničil humor, ktorého tam očividne bude veľa.

Avengers: Endgame (25. apríl)

Pri tomto filme asi nemá zmysel nič písať. Je nám úplne jasné, že každý sa už nevie dočkať pokračovania tohto veľkého seriálu s názvom Marvel. Podarí sa pozostalým hrdinom z Thanosového lusknutia zvrátiť hrôzostrašné udalosti z predošlého filmu, alebo sa Thanos ukáže ako víťaz aj v pokračovaní? To sa dozvieme už koncom apríla.

Pokémon: Detective Pikachu (9. máj)

Prekvapivým hitom sa očividne stane aj prvá hraná adaptácia japonského anime Pokémon. Namiesto adaptácie klasického seriálu sa však štúdio vrhlo na adaptáciu úspešnej videohry Detective Pikachu. Podľa prvého traileru to však zatiaľ vyzerá tak, že urobili naozaj dobre. Ako roztomilý Pikachu tu v pôvodnom znení bude hviezdiť Ryan Reynolds, čo si myslíme, že bola úžasná voľba. Pre mnohých však nepochybne pôjde o nostalgický návrat do detských čias.

John Wick 3 (23. máj)

S anglickým podtitulom Parebellum, záver akčnej trilógie s Keanu Reevesom vyzerá byť na fantastickej ceste. John Wick je na úteku, ktorý si zapríčinil zavraždením člena organizácie v hoteli The Continental. Podarí sa mu utiecť z mesta New York, keď je na neho vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, alebo to naopak bude on, kto si podá všetkých ostatných zabijakov, ktorí po ňom pôjdu?

john wick 3 parabellum
Zdroj: twitter.com

Aladdin (23. máj)

Ďalší hraný reštart animovanej klasiky sa tentoraz zameria na princa Aladdina. Film sa zatiaľ predstavil len vo veľmi krátkej ukážke a na kontroverzných fotkách, ktoré ukázali milovaného Džina (Will Smith) v ľudskej podobe a nie klasickej modrej. Tak ako pri Burtonovi a Dumbovi, aj tu sedí na režisérskej stoličke prekvapivé meno, ktorým je Guy Ritchie (Sherlock Holmes, The Man from U.N.C.L.E.). Zatiaľ teda vôbec netušíme, či máme čakať úspech alebo pohromu.

Ad Astra (23. máj)

Filmoví fajnšmekri, nastražte uši, keďže projekt s názvom Ad Astra bude rozhodne niečo, čo zmeškať nechcete. Pôjde o nový film režiséra Jamesa Graya (Stratené mesto Z) a tentoraz z prostredia vesmíru. Príbeh sa zameria na Roya McBridea, syna astronauta, ktorého otec sa stratil pri misii na planéte Neptún, kde hľadal mimozemský život. Roy sa vydá na rovnakú cestu s cieľom zistiť, čo sa s jeho otcom stalo. V roli Roya si užijeme hviezdneho Brada Pitta, čiže o dobrú hlavnú rolu máme postarané. Vesmírnym filmom sa v posledných rokoch naozaj darí, takže je možné, že sa pozeráme na ďalší vydarený projekt.

ad astra
Zdroj: twitter.com

Godzilla: King of the Monsters (30. máj)

Pokračovanie filmu Godzilla z roku 2014 na seba nechalo čakať trochu dlhšiu dobu, avšak naše nadšenie rozhodne neopadlo. Ak sa vám nepáčilo, že sa v minulom filme hlavná príšera ukázala len na 8 minút, v tomto pokračovaní ju uvidíte len v samých deštrukčných scénach, keďže sa proti nej postavia klasické monštrá Mothra, Rodan a King Chidorah. Film bude tretím dielom v novej sérii MonsterVerse, ktorá smeruje k ultimátnemu filmu Godzilla vs Kong, ktorý je naplánovaný na rok 2020.

Rocketman (30. máj)

Freddie Mercury vlani ovládol kiná po celom svete. Podarí sa ich tento rok ovládnuť ďalšiemu legendárnemu hudobníkovi? Uvidíme, každopádne, Taron Egerton vyzerá v roli Eltona Johna viac než dobre, takže ak budú ďalšie ukážky efektívne ako pri Bohemian Rhapsody, nevidíme dôvod, prečo by z tohto nemohol byť ďalší veľký hudobný hit.

X-Men: Dark Phoenix (6. jún)

Vzhľadom na to, že štúdio 20th Century Fox odkúpilo Disney, klasickí mutanti, ktorí sa na filmových plátnach ukazujú už od roku 2000 zažijú svoj koniec práve v tomto filme. Nová adaptácia kultového komiksu Dark Phoenix však zatiaľ vyzerá dosť dobre, takže ak sa vydarí, štúdio možno konečne odstráni tú pachuť, ktorá nám ostala v ústach po filme X-Men: The Last Stand, ktorý sa snažil o podobný príbeh.

Men in Black: Globálna hrozba (13. jún)

Trailer nás zatiaľ vôbec neoslnil, avšak bola by škoda nezaradiť tento film do nášho zoznamu. Ide totiž o prvý spin-off zo série Muži v čiernom. S charizmatickými hlavnými hercami Chrisom Hemsworthom, Tessou Thompson a Liamom Neesonom stále veríme, že nás dokážu v lete v kinách pobaviť aj napriek tomu, že v projekt zatiaľ nemáme vôbec žiadnu dôveru.

Child’s Play (21. jún v USA)

Aj Chucky si to tento rok namieri do našich kín. Opäť to však bude v ďalšom reštarte. Dokáže nás teda táto ikonická bábka vystrašiť aj po toľkých rokoch, alebo sa úspešného návratu ako Mike Myers s vlaňajším Halloweenom Chucky nedočká?

child's play
Zdroj: slashfilm.com

Ford v. Ferrari (28. jún v USA)

Filmy podľa skutočných udalostí máme veľmi radi a obzvlášť, keď ide o tie zo zaujímaveho prostredia. Tu nás zaujal už samotný názov, ktorý nás pripravuje na vojnu dvoch veľkých automobilových značiek. V hlavných rolách sa ukážu herci Christian Bale a Matt Damon. Na režisérsku stoličku sa posadil James Mangold, ktorý nám v roku 2017 priniesol nezabudnuteľnú komiksovku Logan.

ford v. ferrari
Zdroj: justjared.com

Nepomenované pokračovanie série Annabelle (3. júl v USA)

Žeby bol rok 2019 vojnou horových bábik? Je to viac než možné, keďže do kín zavíta aj Anabelle z úspešnej série V zajatí démonov. Tentokrát aj s hviezdami filmov Conjuring, Patrickom Wilsonom a Verou Farmigou, ktorí si znova zopakujú role manželov Warrenovcov.

Zdroj: flickreel.com

Spider-Man: Ďaleko od domova (4. júl)

Poslednou Marvelovkou roka bude pokračovanie novej série so Spider-Manom. V ňom sa tentokrát Peter Parker spojí s Nickom Furym a Quentinom Backom/Mysteriom, aby spolu bojovali proti príšerám zvaným Elementals. Tie sa ukrývajú po celom svete, takže to nášmu dobrému susedovi Spider-Manovi padne naozaj vhod, keďže ten bude zrovna na školskom výlete v Európe so svojimi kamarátmi z prvého filmu.

spider-man far from home
Zdroj: imdb.com

Leví kráľ (18. júl)

Áno, uhádli ste. Ide o ďalšiu hranú prerábku klasickej Disneyovky. Na túto sa však špeciálne tešíme, keďže rozprávku Leví Kráľ jednoducho milujeme. Projekt je v zručných rukách Jona Favreaua, ktorý má na konte prerábku Knihy Džungle, ktorá sa tešila veľkej priazni u kritikov. Podarí sa mu to teda znova, s týmto legendárnym príbehom z Afriky?

Noví mutanti (1. august)

Netušíme síce, prečo sa tento projekt nezrušil, keďže má ísť o začiatok novej X-Men série, ktorá sa vďaka predaju štúdiu Disney nikdy nebude môcť rozviť. Každopádne, pôjde aspoň o zaujímavý test, keďže Noví mutanti budú prvou komiksovou hororovkou. Pôvodne sme film mali vidieť už v apríli minulého roku, avšak štúdio sa rozhodlo projekt rapídne pretočiť. Zatiaľ teda netušíme, či má vôbec zmysel sa na film tešiť. Každopádne nás veľmi zaujíma, čo z toho vznikne.

Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw (2. august v USA)

Nové Rýchlo a Zbesilo to nie je, ale zároveň aj áno. Práve sa pozeráte na úplne prvý spin-off z tejto populárnej akčnej série, ktorý sa zameria iba na postavy Hobbsa a Shawa, ktorých si opäť zahrajú Dwayne „The Rock“ Johnson a Jason Statham. Na režisérsku stoličku si sadol David Leitch. Ten má zatiaľ na konte úspešné akčné filmy ako John Wick, Atomic Blonde a Deadpool 2.

Once Upon a Time in Hollywood (8. august)

Opäť to bude krvavé, avšak presne tak to aj máme radi. Quentin Tarantino je späť a to so svojím deviatym filmom, ktorý načne do skutočných udalostí z čias Mansonových vrážd priamo v Hollywoode. Príbeh sa zameria na herca Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio) a jeho kaskadéra Cliffa Bootha (Brad Pitt), ktorí sa zrovna v tom čase budú snažiť preraziť v televíznom biznise. Čakajú nás však aj ďalšie atraktívne herecké mená, akými sú Margot Robbie, Al Pacino, Tim Roth, Kurt Russell a Bruce Dern.

once upon a time in hollywood
Zdroj: imdb.com

Toy Story 4 (8. august)

Pixar nás tento rok poteší iba jedným filmom, ktorým však bude pokračovanie ich najlegendárnejšej série. Síce sme si mysleli, že je hlúposť robiť ďalší Toy Story film po takom perfektnom konci, aký mal tretí diel, viera a nadšenie v tento projekt, akým disponujú tvorcovia nás zatiaľ presviedča, že sa opäť dočkáme ďalšieho kvalitného počinu. Príbeh sa tentokrát zameria na hračku vidličku, ktorá však pôvodne vôbec hračkou byť nechcela.

Dora the Explorer (22. august)

Spojenie Paramount Pictures a Nickelodeon Movies nám zatiaľ prinieslo len divné hrané filmy s Nindža korytnačkami. Teraz však prichádzajú s ďalšou adaptáciou ich kreslenej klasiky, objaviteľky Dory. Čo od tohto máme čakať naozaj netušíme, iba prosíme tvorcov o zmilovanie, nech z toho nie je ďalšia akčná hlúposť.

dora the explorer
Zdroj: screencrush.com

Artemis Fowl (22. august)

Ďalšia Disneyovka… avšak tentoraz asi nikto nemá poňatia, o čom bude. Konečne však po všetkých tých hraných prerábkach prichádzajú s niečím originálnym a keď im do toho nevadilo nasypať peniaze, s radosťou sa budeme pozerať, čo nám prinesú. Zatiaľ o projekte vieme len to, že sa bude hlavný hrdina snažiť nájsť víly.

To: Kapitola 2 (5. september)

Hororová udalosť roka 2017 konečne pokračuje a tentoraz už s kompletne dospelým obsadením. Pennywise tak bude mať čo robiť, aby si svoju pomstu vychutnal, keďže tentoraz budú proti nemu stáť herecké mená ako James McAvoy, Jessica Chastain a Bill Hader.

it chapter two
Zdroj: variety.com

Maskovaní špióni (19. september)

Buď nový hit, alebo prepadák od animovaného štúdia BlueSky. Maskovaní špióni nám ukážu perfektného agenta (Willa Smitha) ako na seba vezme podobu holuba, za ktorú môže jeho vedátorský pomocník (Tom Holland). Dúfame teda, že veľký potenciál, aký film mal aj napriek už niekoľkokrát videnému príbehu nový film nestratí a dokáže nás v septembri v našich kinách riadne pobaviť.

Angry Birds 2 (3. október)

Ešte stále sme síce nevideli perfektný videoherný film, no treba uznať, že prvý film s Angry Birds bol viac ako stráviteľný. Ak teda dvojka opäť dokáže zabaviť malých aj veľkých divákov a znova ukáže zaujímavú akciu s vystrelovaním týchto vtákov z praku, nevidíme dôvod, prečo by nemalo ísť o úspešné pokračovanie.

Zdroj: collider.com

Joker (3. október)

Komiksovka s Jokerom bude veru veľmi zaujímavá, keďže tu stačí iba jeden zlý krok k tomu, aby tvorcovia zmarili potenciál, aký príbeh o najznámejšom DC záporákovi môže mať. S perfektným obsadením Joaquina Phoenixa do hlavnej role však veríme, že keď už aj nepôjde o perfektnú verziu Jokera, aspoň dostaneme herecký koncert, aký si zaslúžime.

Zombieland 2 (10. október)

Pre niekoho išlo o hlúpu komédiu, pre niekoho zas o úžasnú. Prvý Zombieland si nepochybne vytvoril verných fanúšikov a tak toto pokračovanie po desiatich rokoch rozhodne patrí medzi najočakávanejšie tohto roka. Všetci herci z prvého filmu už navyše potvrdili svoj návrat, takže teraz už len ostáva dúfať v naozaj vtipný scenár.

Do Zombielandu 2 sa vrátia všetci pôvodní herci!
Zdroj: onlyhdwallpapers.com

Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon (17. október)

Plastelínové štúdio Aardman sa v predošlých rokoch pýšilo samými kvalitnými filmami, medzi ktoré sa zaradila aj Ovečka Shaun so svojím trefným humorom. Od pokračovania čakáme teda rovnakú zábavu, ktorá si opäť zoberie na paródiu ďalšie klasické filmy. Názov nám zatiaľ iba potvrdzuje, že presne to aj dostaneme.

A Beautiful Day in the Neighborhood (18. október v USA)

Pána Freda Rogersa u nás nikto nespozná, avšak vedzte, že meno tohto muža bolo v americkom televíznom biznise veľmi veľké. Išlo o neskutočne milého a nežného pána, ktorého jediným cieľom bolo baviť deti a uisťovať ich v tom, že každé jedno je špeciálne. Využíval na to televíznu reláciu Neighborhood, ktorá sa vysielalo niekoľko rokov. Na túto rolu sa teraz podujal herec Tom Hanks a nás veľmi zaujíma, či išlo o správnu voľbu. Za zmienku určite stojí aj meno režisérky filmu, ktorou je Marielle Heller (Can You Ever Forgive Me?). Ak vás príbeh Freda Rogersa zaujal už teraz, určite vám odporúčané zhliadnuť dokument Won’t You Be My Neighbor, ktorý sa vlani tešil mnohým pozitívnym ohlasom od kritikov.

a beautiful day in the neighborhood
Zdroj: kultura.onet.pl

The Addams Family (31. október)

Návratu na strieborné plátna sa dočkajú aj kultoví Addamsovci. Tentoraz však pôjde o animovanú podobu, čo si myslíme, že je veľmi zaujímavá voľba. Zatiaľ toho o projekte ešte veľa nevieme, avšak štúdiu sa podarilo obsadiť naozaj atraktívne herecké mená ako Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll a Allison Janney.

addams family
Zdroj: geektyrant.com

Terminator 6 (31. október)

Terminátorská séria si za tie roky prešla naozaj mnohým. Nájdeme v nej úžasné filmy, ale aj riadne prepadáky. Či sa šiesty diel zaradí na jednu alebo druhú stranu môžme len tipovať, no určite je veľmi vítané, že v nej opäť s Arnoldom Schwarzeneggrom uvidíme aj Lindu Hamilton. Zatiaľ sa o projekte šuškalo, že by mal ignorovať tretí, štvrtý a piaty diel a teda nadväzovať na nezabudnuteľnú dvojku. O to sa postará režisér Tim Miller, ktorý má na konte zatiaľ iba prvého Deadpoola.

terminator 6
Zdroj: imdb.com

Charlie’s Angels (31. október)

Opäť reštart, od ktorého netušíme, čo máme čakať. Charlieho anjeli sa tentoraz ukážu v zoskupení Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska. Za kameru si sadla Elizabeth Banks, ktorú môžete poznať najmä ako herečku z komédií 40 ročný panic alebo Pitch Perfect. Viac sa toho o projekte zatiaľ nevie.

charlie's angels
Zdroj: ew.com

Sonic the Hedgehog (14. november)

Internet nám už stihol vyjadriť menšie znepokojenie ohľadom tohto projektu, keďže mnohých fanúšikov neoslnil chlpatý vzhľad Sonica na prvom plagáte. Každopádne, keďže ide o také populárne meno od značky Sega, projektu stále veríme. V roli Sonica sa ukáže Ben Schwartz a ako Dr. Ivo Robotnik sa predstaví Jim Carrey.

sonic
Zdroj: planetdp.org

Kingsman: The Great Game (14. november)

Aj agenti Kingsman budú tento rok späť, i keď v trochu inej podobe. Toto pokračovanie bude totiž zároveň aj prequelom, ktoré ukáže, ako sa táto organizácia založila. V hlavných rolách sa ukážu Daniel Bruhl a Ralph Fiennes.

film kingsman 3
Zdroj: ew.com

Frozen 2 (21. november)

Prvé Ľadové Kráľovstvo vytvorilo v roku 2013 naozaj veľký ošiaľ a dnes sa o ňom rozpráva ako o najúspešnejšej modernej rozprávke. Čo teda príde s pokračovaním sa zatiaľ stále drží vo veľkých tajnostiach, avšak veríme, že Disney nepríde s ničím iným ako so skvelým pokračovaním.

Zdroj: stellar.ie

Jumanji 3 (12. december)

Kto by čakal, že sa zrovna z pokračovania klasiky Jumanji stane jeden z hitov roka 2017? Asi málokto. Všetci sme však čakali rýchle ohlásenie ďalšieho pokračovania a tak sa aj stalo. Pochopiteľne toho o filme zatiaľ moc nevieme, avšak vrátiť by sa mala herecká zostava z minulého filmu a to aj spoločne s režisérom.

Zdroj: canalhollywood.pt

Star Wars: Episode IX (19. december)

Veľký koniec Star Wars ságy je tu a bol by možno ešte väčší, keby predošlá epizóda nerozdelila fanúšikov na dva tábory. O to zaujímavejšie však bude sledovať, koľko z nich dá veľkému finále ešte šancu. Každopádne, keďže i o grandiózne finále tejto 40 ročnej ságy o Skywalkerovcoch, veríme, že sa príde rozlúčiť čo najviac z nich. Vyhrá posledný boj o galaxiu temná alebo svetlá strana? Vznikne nový rád Jediov? Bude Ben Solo, posledný z rodu Skywalkerovcov záporákom, akým sa ukázal v predošlom filme? Všetky otázky budú zodpovedané už pred Vianocami a v rukách ich má človek, ktorý túto sériu v roku 2015 obnovil, J.J. Abrams.

Star Wars: Epizóda IX
Zdroj: starwars.wikia.com; yourdestiny.dk

Call of the Wild (26. december)

Režisér filmov Lilo a Stitch, Ako si vycvičiť draka a Krúdovcov nám na úplnom konci roka prinesie zaujímavý hraný film s prvkami CGI. Príbeh sa zameria na psíka, ktorého zlodeji ukradnú z Kalifornie a predajú ho nákladným dopravcom v Yukone. Film je adaptáciou rovnomennej knihy, kde sa v hlavnej úlohe psíka Bucka ukáže Harrison Ford.

call of the wild
Zdroj: amazon.com

BONUS: The Irishman (dátum neznámy – Netflix)

Ako bonusový film sme jednoducho museli spomenúť nový projekt od Netflixu s názvom The Irisman. Niektorí už možno viete, ide o veľký nový film Martina Scorseseho, ktorý vráti na výslnie staré akčné hviezdy Roberta De Nira, Al Pacina a Joea Pesciho. Pôjde o najväčší projekt Scorseseho kariéry a zároveň aj o jeden z najdrahších filmov z produkcie Netflixu, keďže rozpočet sa vyšplhal až na 175 miliónov. Film bude mať premiéru na Netflixe, teda v našich domácnostiach.

the irishman
Zdroj: independent.co.uk

Zdroj: ufd.sk; en.wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -