Aladdin má nový trailer! Napravilo sa CGI Willa Smitha ako Džina?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Aladdin trailer

Disneyho štafeta s hranými prerábkami ich animovaných klasík pokračuje s Aladdinom. Ak ste teda doteraz videli aspoň nejaké ukážky z tohto filmu, viete, že to nevyzeralo zrovna sľubne. Keď si k tomu pripočítame režiséra Guya Ritchieho, ktorého štýl má veľmi ďaleko od klasických Disney rozprávok, niekomu sa mohlo zdať, že sa pozeráme na novú veľkú pohromu.

Štúdio však práve dnes vydalo úplne nový trailer s mnohými nevidenými zábermi a musíme povedať, že všetka pachuť, čo sme na snímok mali, nás práve prešla. Vyzerá to totiž tak, že Disney si hanbu predsa len neurobí. Nie len, že Džin v podaní Willa Smitha už vyzerá oveľa lepšie, ale aj film samotný vyzerá byť ako skvelá zábava.

Ak sa vyznáte vo filmoch Guya Ritchieho, nová ukážka vám poskytla hneď niekoľko záberov, ktoré jednoducho sedia na jeho rukopis. Ako teda táto kombinácia bude fungovať, keď sa film dostane do kín netušíme, no veríme, že pôjde o veľmi zaujímavé kombo.

Aladdin je teda nepochybne pre mnohých definíciou detstva. Kreslený film od štúdia Disney totiž patrí medzi ich najväčšie klasiky. Ak teda trailer odhalil pravý štýl hraného reštartu, máme sa určite na čo tešiť. Vo filme si zahrajú herci Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott a Marwan Kenzari. Do našich kín film príde už 23. mája.

Čo hovoríte na nový trailer? Tiež vám vylepšil chuť na film? Tešíte sa na hrané prevedenie? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -