Aká bude rola Lukea Skywalkera v Epizóde IX? Toto mnohých nepoteší!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Luke Skywalker v Epizóde IX!

Aj napriek tomu, že je to už vyše roka od vydania ôsmej epizódy Skywalkerovej ságy v sérii Star Wars, ľudia sú stále kvôli jej príbehovým výberom s filmom nespokojní. Mnohým sa nepáčilo, ako sa tvorcovia rozhodli využívať humor, alebo do akých situácií zasadili starých hrdinov. Tomu sa nemôžeme čudovať, určite sme všetci chceli vidieť hlavnú trojicu opäť pokope na striebornom plátne.

Tvorcovia sú tu ale od toho, aby nám vyrozprávali dobrý príbeh a nie len na potešenie fanúšikovských snov. Rozhodli sa teda každému hrdinovi zo starej trilógie venovať jeden film. Siedma epizóda bola celá o Hanovi Solovi, zatiaľ čo ôsma o Lukeovi Skywalkerovi. Deviata sa mala venovať princeznej Lei, avšak keďže nás jej predstaviteľka pred rokom naveky opustila, režisér J.J. Abrams, ktorý stál za vytvorením novej trilógie, musel záverečný diel pozmeniť a jej rolu nahradiť.

star wars: epizóda ix
Zdroj: twitter.com

Mnohí si teda mysleli, že to bude práve Lukeom, ktorý v predošlom filme zomrel. Nabádala nás na to aj oficiálna stránka Star Wars, ktorá jeho predstaviteľa Marka Hamilla rovno zaradila medzi učinkujúcich v poslednej epizóde. Očividne ale o žiadnu náhradu za Leiu nepôjde, keďže nové zdroje nám tvrdia, že Hamill bude v poslednej epizóde iba ako cameo, teda bude zohrávať len veľmi malú rolu.

Ide samozrejme o pochopiteľnú situáciu, keďže by takýmto spôsobom jeho smrť nič neznamenala. Bude však veľmi zaujímavé sledovať, komu sa Luke zjaví ako duch. Uvidí ho Kylo? Pri ich poslednom strete mu Luke sľúbil, že mu navždy zostane v hlave. Sme teda naozaj zvedaví, aká bude Lukeova rola v poslednej epizóde a dúfame, že Disney prinesie záver, ktorý sa bude páčiť každému fanúšikovi.

Čo hovoríte na to, že Luke Skywalker bude mať v Epizóde IX len veľmi malú rolu? Aký je váš názor na ôsmy film s ročným odstupom? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -