Prvý trailer na film Doom: Annihilation vyzerá príšerne. Bude horší ako jeho predchodca?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ si pamätáte na filmovú adaptáciu hernej série Doom z roku 2005, tak pravdepodobne mávate nočné mory až dodnes. Samotný hlavný predstaviteľ Dwayne „The Rock“ Johnson priznal, že išlo o zlyhanie a z filmu si zobral ponaučenie, keď natáčal snímku Besnenie.

Nová adaptácia s názvom Doom: Annihilation je rebootom série a bude ignorovať všetky udalosti z predošlého filmu. Tentokrát sa pozrieme na tím mariňákov, ktorí objavia otvorený portál do pekla. Hlavnou postavou nebude milovaný Doomguy, ale ženská postava Joan Dark, ktorú stvárňuje Amy Manson. Áno, už teraz to znie zle. A to ste ešte ani nevideli prvý trailer…

Trailer na film Doom: Annihilation

Pôvodne bol film Doom: Annihilation posunutý kvôli tomu, aby sa zlepšila vizuálna stránka. Prvý trailer však ukazuje presný opak a reakcie naň sú naozaj nepekné. Len pre predstavu, trailer má iba 1 000 kliknutí „páči sa mi to“, zatiaľ čo palcov dolu má 15 000. Tomu sa hovorí ale rozdiel, čo poviete?

Aj napriek tomu, že ho má na starosti štúdio Universal, film vyzerá neuveriteľne lacne a má nekvalitné efekty. Celý Reddit a Twitter je aktuálne zaplavený posmeškami voči tomuto filmu. Každopádne, aspoň máme kandidáta na budúcoročnú Zlatú malinu!

Ku filmovej adaptácii sa nepriznáva ani samotné herné štúdio Bethesda, ktoré radšej napísalo, že s filmom nemá vôbec nič spoločné. Nuž, takýmto spôsobom sa kliatba herných filmov naozaj neprelomí.

Veríme, že sa tento rok pošťastí aspoň snímkam ako Detective Pikachu alebo Sonic the Hedgehog, ktoré sú rovnako založené na hernej predlohe. A čo si teda nový Doom zoberie zo svojej hernej predlohy? Vo filme by sa mala objaviť legendárna zbraň BFG, no režisér zároveň potvrdil, že sa monštrum Spiderdemon neukáže.

Každopádne, názor na film si musíte vytvoriť vy sami. Nám neostáva nič iné, než dúfať, že sa aspoň Bethesde poradí hra Doom Eternal!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -