Dátum poslednej epizódy Teórie veľkého tresku je oznámený! Uspokojí nás?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Teória veľkého tresku posledná epizóda

Ešte minulé leto nás poriadne šokovala správa, že po 12 rokoch skončí obľúbený seriál Teória veľkého tresku. Po plodnom období vysielania sa tento sitkom zaradil medzi ikonických velikánov a dodnes sa teší veľkej obľube divákov. Už dlhšie sme však tušili, že sa blíži koniec. To sa nám nakoniec potvrdilo správou, že 12. séria nám prinesie posledných 24 epizód, pričom celkový počet častí prestane rásť číslom 279. Kedy však tento diel uvidíme?

Teória veľkého tresku oficiálne končí po 12 rokoch!
Zdroj: geektyrant.com

Momentálne sa nachádzame už za polovicou vyššie spomínaných posledných 24 epizód. V čase písania tohto článku je vonku už aj 17. časť, čo znamená, že nás ich čaká už len 7. Z hľadiska produkcie nás však tvorcovia sitkomu nechali len hádať, kedy si tú úplne poslednú pozrieme.

Medzi nedávne nové, dobré správy sa zaradila informácia, že finále bude trvať hodinu. Posledná 24. časť 12. série však ešte neexistuje – nebol k nej dokonca napísaný ani scenár. Pochopiteľne nám teda nikto z kreatívnych hláv televíznej stanice CBS ešte bližšie nepovedal, čo vlastne máme očakávať. Teda až doteraz.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: showbizz.net

Portál TV Line oznamuje, že obľúbený sitkom odvysiela svoju poslednú epizódu 16. mája. Stále nám nebolo naznačené, čo bude náplňou tejto časti, no aspoň už vieme, kedy sa dozvieme pravdu. Bude zaujímavé sledovať, ako tvorcovia zauzlia našu dlhoročnú púť s postavami, ktoré sme si počas rokov zamilovali. Taktiež sme zvedaví, či sa tvorcom podarí ukončiť príbeh tak, aby boli spokojní nielen oni, ale najmä fanúšikovia. V rámci televízie totižto platí pravidlo, že čím je seriál populárnejší, tým sú ľudia viac sklamaní kvalitou jeho konca (Seinfeld, Ako som spoznal vašu mamu, Dva a pol chlapa atď.).

Tešíte sa na moment, keď si sadnete pred obrazovku a viete, že si poslednýkrát prvýkrát pozriete novú časť Teórie veľkého tresku? Akým spôsobom sa podľa vás rozlúčime s ikonickými postavami? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: tvline.com, screenrant.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -