Kedy sa bude odohrávať seriál Pán Prsteňov? Poznáme definitívnu odpoveď!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kedy sa bude odohrávať seriál Pán Prsteňov?

Zatiaľ, čo veľkým fantasy seriálom momentálne kraľuje hit z produkcie HBO, Game of Thrones, už čoskoro sa dočká riadnej konkurencie. Prvá príde na streamovacej službe Netflix a pôjde o adaptáciu kníh Zaklínač. Druhá, o niečo väčšia, však bude televízna adaptácia Tolkienovho čarovného sveta Stredozeme.

Mnohí ste sa pýtali, či pôjde o reštart príbehu Pán Prsteňov, ktorý bol samozrejme adaptovaný do úspešnej filmovej trilógie. Rôzne zdroje nám doteraz napovedali, že to tak nebude, a že sa bude jednať o príbeh z mladšej doby. Posledná informácia nám dokonca vravela o tom, že sa seriál zameria na príbeh mladého Aragorna a bude nadväzovať na úspešné filmy. Teraz už však máme všetko potvrdené. Ako to teda bude?

To sme sa dozvedeli prostredníctvom oficiálneho účtu seriálu na twitteri. Naposledy nám takto odhalili mapu, ktorá sa neskôr doplnila o rôzne názvy a iné malé detaily. Účet teda potvrdil, že seriál sa bude odohrávať v Druhom Veku. Teda 3000 rokov pred udalosťami v knihách a filmov Pán Prsteňov.

My sme teda určite radi, že sa Amazon pokúsi o niečo úplne nové. Nasypali do toho nemalé peniaze (údajne až jednu miliardu) a potvrdili rovno päť sérií. Či sa ale v hlavnej roli predsa len ukáže Aragorn, to bohužiaľ nevieme. Dúfame však, že toto potvrdenie príde už čoskoro. Podľa posledných zdrojov seriál zažije premiéru v roku 2021.

Čo zatiaľ hovoríte na seriál Pán Prsteňov? Ste radi kam sa projekt uberá? O čom bude podľa vás príbeh z Druhého Veku? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -