Seriály

Teória veľkého tresku oficiálne končí po 12 rokoch! Kedy uvidíme poslednú epizódu?

Teória veľkého tresku oficiálne končí po 12 rokoch!

Už pred niekoľkými rokmi sa začalo špekulovať, koľko to tento populárny sitcom o fyzikoch vlastne ešte potiahne. Oslavovalo sa 10 rokov a seriál tak prišiel so svojou prvou dvojcifernou sériou. Avšak bolo vidieť, že už sa nedá kam ďalej ísť. Začali tu kolovať zvesti, že keďže tvorcovia nechcú seriál prepchať, rozhodnú sa ho pekne ukončiť. Nuž, dnes môžeme oficiálne povedať, že presne tak sa aj stalo, keďže seriál oficiálne končí a to so svojou 12. sériou.

Tvorca Chuck Lorre si teda svoj ďalší veľký TV hit ukončí na rovnakom mieste. Práve Lorre vymyslel seriál Dva a pol chlapa, ale aj jeho nepodarený úpadok v poslednej dvanástej sérii. My teda veríme, že tento seriál čaká skvelý koniec, keďže sa za tie roky z neho stal naozaj jeden z najobľúbenejších po celom svete. Posledný diel teda odpremiéruje v roku 2019. Kedy presne sa nevie, no určite to bude v období okolo mája alebo júna.

12. séria sa teda len pred pár dňami začala natáčať. Prečo sa teda zrovna 12. séria stáva tou poslednou? Nuž, očividne už aj herec Jim Parsons sa chcel od projektu posunúť preč a tvorcovia dobre vedia, že Teória veľkého tresku bez Sheldona jednoducho neexistuje. Vyzerá to teda tak, že si všetci našli správny čas na ukončenie a ak stále chceli v show niečo urobiť, práve túto sériu budú mať na všetko čas.

Dostaneme teda posledných 24 epizód, takže seriál skončí s celkovými 279 dielmi. Seriál bol nominovaný na celkovo 52 cien Emmy a vyhral 10. Za ten čas už seriál stihol mať aj svoj vlastný spin-off s názvom Young Sheldon, ktorý vďaka úspechu dostal predĺženie na svoju druhú sériu. Stanica CBS sa teda po dvanástich rokoch rozlúči so svojím najpopulárnejším a najsledovanejším seriálom za posledné roky.

Čo hovoríte na to, že Teória veľkého tresku končí? Ste radi, že to tvorcovia nebudú už ďalej naťahovať? Sledovali ste tento seriál od začiatku? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár