Teória veľkého tresku oficiálne končí po 12 rokoch! Kedy uvidíme poslednú epizódu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Teória veľkého tresku oficiálne končí po 12 rokoch!

Už pred niekoľkými rokmi sa začalo špekulovať, koľko to tento populárny sitcom o fyzikoch vlastne ešte potiahne. Oslavovalo sa 10 rokov a seriál tak prišiel so svojou prvou dvojcifernou sériou. Avšak bolo vidieť, že už sa nedá kam ďalej ísť. Začali tu kolovať zvesti, že keďže tvorcovia nechcú seriál prepchať, rozhodnú sa ho pekne ukončiť. Nuž, dnes môžeme oficiálne povedať, že presne tak sa aj stalo, keďže seriál oficiálne končí a to so svojou 12. sériou.

Tvorca Chuck Lorre si teda svoj ďalší veľký TV hit ukončí na rovnakom mieste. Práve Lorre vymyslel seriál Dva a pol chlapa, ale aj jeho nepodarený úpadok v poslednej dvanástej sérii. My teda veríme, že tento seriál čaká skvelý koniec, keďže sa za tie roky z neho stal naozaj jeden z najobľúbenejších po celom svete. Posledný diel teda odpremiéruje v roku 2019. Kedy presne sa nevie, no určite to bude v období okolo mája alebo júna.

12. séria sa teda len pred pár dňami začala natáčať. Prečo sa teda zrovna 12. séria stáva tou poslednou? Nuž, očividne už aj herec Jim Parsons sa chcel od projektu posunúť preč a tvorcovia dobre vedia, že Teória veľkého tresku bez Sheldona jednoducho neexistuje. Vyzerá to teda tak, že si všetci našli správny čas na ukončenie a ak stále chceli v show niečo urobiť, práve túto sériu budú mať na všetko čas.

Dostaneme teda posledných 24 epizód, takže seriál skončí s celkovými 279 dielmi. Seriál bol nominovaný na celkovo 52 cien Emmy a vyhral 10. Za ten čas už seriál stihol mať aj svoj vlastný spin-off s názvom Young Sheldon, ktorý vďaka úspechu dostal predĺženie na svoju druhú sériu. Stanica CBS sa teda po dvanástich rokoch rozlúči so svojím najpopulárnejším a najsledovanejším seriálom za posledné roky.

Čo hovoríte na to, že Teória veľkého tresku končí? Ste radi, že to tvorcovia nebudú už ďalej naťahovať? Sledovali ste tento seriál od začiatku? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -