Najnovšia aktualizácia Doom Eternal prinesie do hry jednu veľkú zmenu

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Doom Eternal je už teraz bezpochyby jednou z najlepších hier roku 2020. Hra pokračuje v príbehu 8 mesiacov po Doom 2016. Tentokrát hráči prevezmú rolu Doom Slayera a vydajú sa na misiu vyhladiť démonov z povrchu zemského. Ste poslednou nádejou pre ľudstvo, a tak musíte misiu dokončiť, inak peklo pohltí Zem.

Doom Eternal
Zdroj: wall.alphacoders.com

Doom Eternal je tu už s nami vyše tri mesiace a zatiaľ nemalo žiadnu DRM ochranu. Tú, konkrétne Denuvo, pridali pri Update 1 len nedávno. No nedopadlo to najlepšie. Veľa hráčov sa sťažuje na pokles výkonu procesoru kvôli Denuvu a veľa z nich má problém sa napojiť do Battlemode.

Ochrana Denuvo je jednou z najviac používaných protekcií proti herným pirátom. Okrem toho je skvelým Anti-Cheatom v multiplayeri. No napriek tomu je to hráčmi celkom neobľúbené DRM. No vývojári z id Software počúvajú odozvu hráčov, a tak sa rozhodli Denuvo z hry odstrániť.

Odstránenie Denuva príde v ďalšom update, no len zo singleplayeru. V multiplayeri bude stále pôsobiť ako Anti-Cheat a ochrana proti hackerom.

Aký máte názor na Denuvo ochranu vo všeobecnosti? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: gameranx.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -