Michael Myers je späť aj s ikonickou zvučkou! Nový Halloween trailer nás láka na návrat hororovej klasiky!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Halloween trailer nás láka na návrat hororovej klasiky!

Rok 2018 nám tu v oblasti hororov ponúkol už niekoľko veľkých a zaujímavých titulov. Odštartovali sme s A Quiet Place, dočkali sme sa prvej Očisty a vlastný priestor dostal aj populárny Slender Man. Čoskoro sa ukáže ešte aj nový Predátor a do hororovej témy by mal aspoň trochu naskočiť aj Venom. Najzaujímavejší hororový počin však príde už koncom októbra, keďže sa dočkáme reštartu/pokračovania jednej z najväčších hororových klasík.

Rúti sa na nás priame pokračovanie filmu Halloween z roku 1978 a to dokonca s rovnakým názvom. Pôvodný film je známy predovšetkým vďaka svojmu zabijakovi Michaelovi Myersovi, ale aj vďaka dnes už ikonickej hudobnej téme, o ktorú sa postaral sám tvorca John Carpenter. Ten sa bohužiaľ do nového filmu nevrátil už ako scenárista a ani režisér, iba ako producent a skladateľ. Jeho ikonická zvučka sa teda vrátila už aj v novom traileri, z ktorého priam srší nostalgický návrat známej klasiky. Iba pre istotu podotknem, že sa vrátila aj hlavná hrdinka pôvodného filmu, herečka Jamie Lee Curtis.

Síce nie všetky vyššie vymenované horory dopadli v očiach kritikov zrovna najlepšie, pri novom Halloweene to očividne neplatí. Film totiž debutoval až so 100% ratingom na portáli Rotten Tomatoes a kritici ho vychvaľujú do nebies, nevraviac o tom, že už teraz chcú vidieť pokračovanie. Kam ale tento film zapadá medzi ostatné diely?

Síce ide už o jedenásty film v sérii, udalosti všetkých deviatich pokračovaní sa rozhodli tvorcovia ignorovať a vytvoriť si tak vlastne svoj nový reštart, ktorý bude nadväzovať len na udalosti pôvodného filmu. Ten sa bude navyše odohrávať 40 rokov po jednotke, takže si ho určite nebudete musieť nejako extra pamätať. Každopádne, vyzerá to viac než dobre a prvé ohlasy od kritikov nám len naše nadšenie zvyšujú. Ako to teda dopadne sa dozvieme už 18. októbra.

Kto z vás teda pôjde osláviť tento populárny sviatok do kín s Michaelom Myersom? Myslíte si, že nás čaká hororová udalosť roka? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -