Filmy

Spider-Man je v Česku a natáčanie filmu Far From Home započne už dnes!

Už nejaký ten piatok je známe, že sa väčšina filmu Spider-Man: Far From Home bude odohrávať v Európe. Peter Parker sa tak stane zahraničným študentom, ktorý navštívi napríklad Londýn, kde sa ešte pred pár dňami natáčalo. Tajomstvom nebolo ani to, že sa natáčanie presunie aj neďaleko nás, presnejšie do Českej Republiky. Dostupné informácie hovorili, že sa pavúči muž pozrie do Prahy a Liberca. Nuž, všetko z toho bolo naozaj pravdivé. Tom Holland, Tony Revolori, Jacob Batalon a režisér Jon Watts sa už totižto nachádzajú v Česku. Hovoria tak napríklad fotky so samotným Hollandom, ktoré pochádzajú od fanúšikov z Prahy.

Režisér Jon Watts sa na režisérsku stoličku vráti aj na pokračovanie

Zdroj: denofgeek.com

Spider-Man je v Česku!

Samotné natáčanie by malo započať už dnes, trvať bude do 25. septembra a prestávky budú každú nedeľu. Tak teda hovoria informácie od castingovej spoločnosti Extra Films, ktorá stihla zverejniť aj nové castingové inzeráty. Tie presnejšie hľadajú 20 závodníkov na štýl Tour de France, telesne postihnutých občanov a taktiež ľudí s amputáciou alebo na invalidnom vozíčku. Tieto inzeráty taktiež prezradili, že sa od 17. septembra budú natáčať nočné scény. Prvé dni tak budú patriť natáčaniu počas dňa. Veľkou zaujímavosťou je, že sa v Liberci bude natáčať obrovská akčná scéna, pri ktorej sa využije až tisíc komparzistov a štáb na ňu minie cca 11 miliónov dolárov.

Najviac fotiek od fanúšikov prichádza práve z Liberca, kde sa už na Námestí Dr. E. Beneša začínajú stavať kulisy. Z námestia bola dočasne odstránená socha a aktuálne tam nájdete kulisy v podobe kolotočov, stánkov a ruského kola. Práve tam sa bude už o týždeň točiť veľká akčná scéna. Celá produkcia je samozrejme prísne utajovaná a nikto vlastne oficiálne nepotvrdil, že ide o film Spider-Man: Far From Home. Samotné inzeráty tento film nazývajú BOSCO. Režisér Jon Watts je v Prahe dokonca už od nedele. Pod týmto odstavcom teda nájdete všetky fotky, či už kulís z Liberca alebo so samotným Tomom Hollandom. Taktiež si môžete prečítať inzeráty, ktoré zavesila spoločnosť Extra Films.

Fotky z Liberca, s Tomom Hollandom a inzeráty

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

#czech #czechia #ceskarepublika #cesko #reichenberg #liberec #libereckykraj #streetphotography #photography #photographer #sun #street #iphonese

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Landa (@lanyzlbc),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

#Liberec natáčení filmu ??

Príspevok, ktorý zdieľa Hana Ulmonová (@ulmonova),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Shooting next Spiderman – “Bosco” in my hometown :-) #spiderman #bosco #liberec #film #shooting #scene #squere

Príspevok, ktorý zdieľa ? Zdena Horová ? ? ? ? ? ? (@z278h),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

? ? #jaksestavisen #jaksestavispiderman? #marvel #marvelstudios #spiderman #liberec #liberecgram #spidermanmovie #radniceliberec

Príspevok, ktorý zdieľa Adick_313 (@adick_313),Tak čo, kto sa vyberie hľadať pavúčieho muža? Pokiaľ sa vám podarí čokoľvek ohľadom tohto natáčania odfotiť alebo natočiť, môžete nám to ihneď poslať a my to hodíme do článku!

Zdroj: fandimefilmu.cz, tn.nova.cz

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si zatiaľ najlepší pohľad na zloducha Taskmastera z filmu Black Widow

  FilmyOdporúčame

  Tom Hardy odhalil prvý pohľad na Woodyho Harrelsona ako Carnagea vo filme Venom 2

  Filmy

  Dočkáme sa hranej Disney rozprávky Aladin 2 oveľa skôr, ako sme mysleli?

  FilmyOdporúčame

  Ako legendárny film Čarodejník z krajiny Oz navždy zmenil kinematografiu?

  Pridaj komentár