SeriályTrailery

Prvý Black Lightning trailer nám predstavuje nového superhrdinu stanice CW! Čo na neho vravíte?

Už sme si zvykli, že medzi superhrdinské zoskupenie stanice CW sa neustále pridávajú nové postavy. Fanúšikovia sa teda môžu opäť začať tešiť, pretože už zasa príde niečo nové! Prvý Black Lightning trailer nám predstavuje podstatu tejto postavy, hrdinu si zahrá herec Cress Williams. Aj keď sa na televízne obrazovky tento nový seriál dostane až o niekoľko mesiacov, stanica udržiavala s divákmi kontakt a neustále nám naznačovala príchod elektricky nabitého superhrdinu. Taktiež nám ukazuje dominanciu superhrdinov medzi televíznymi seriálmi.

Prvý trailer na seriál Black Lightning si pozrite tu:

Čo nám prvý trailer prezrádza?

Ako môžeme vidieť v epickom traileri, príbeh sa z počiatku zameria na backstory hlavného hrdinu. Situácia nám dáva možnosť spoznať Jeffersona Pierce a dôvod, prečo sa kvôli svojej žene a dvom dcéram rozhodol odísť do dôchodku. V tom čase sa stal riaditeľom školy. Ako je už každému jasné, súčasná situácia neponúka zaužívaný recept na tuctového superhrdinu – mladého človeka, ktorý hľadá rovnováhu medzi bojovaním so zločincami a normálnym životom. Pierce je taktiež omnoho starší, ako napríklad Oliver Queen, Barry Allen či Kara Danvers. Jeho zodpovednosti a životné rozhodnutia sú preto veľmi dôležité.

Ako je teda vidieť, CW sa snaží nového superhrdinu Black Lightninga trošku vzdialiť od zvyšku takzvaného Arrowverse. Seriál teda dostane ideálnu a dokonalú príležitosť začať rozvíjať svoju vlastnú dejovú líniu s hlbokým zmyslom založenú na postave z DC Comics. Rôzne crossovery či predstavovanie rozšírenému vesmíru zažijeme až po pevnom ustanovení hlavnej postavy. Ako sa vyjadril jeden z filmárov, ktorý za seriálom stojí, “Black Lightning zatiaľ ešte nie je súčasťou Arrowverse”. Kľúčovým slovom v tejto vete je výraz “zatiaľ”.

Tak či onak, bude veľmi zaujímavé sledovať, akým smerom sa tento seriál uberie a či si Black Lightning získa rovnakú základňu fanúšikov, ako ostatní superhrdinovia. Čo si po zhliadnutí traileru zatiaľ myslíte vy? Tešíte sa na nový prírastok superhrdinskej rodiny stanice CW?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár