Prvý Black Lightning trailer nám predstavuje nového superhrdinu stanice CW! Čo na neho vravíte?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Už sme si zvykli, že medzi superhrdinské zoskupenie stanice CW sa neustále pridávajú nové postavy. Fanúšikovia sa teda môžu opäť začať tešiť, pretože už zasa príde niečo nové! Prvý Black Lightning trailer nám predstavuje podstatu tejto postavy, hrdinu si zahrá herec Cress Williams. Aj keď sa na televízne obrazovky tento nový seriál dostane až o niekoľko mesiacov, stanica udržiavala s divákmi kontakt a neustále nám naznačovala príchod elektricky nabitého superhrdinu. Taktiež nám ukazuje dominanciu superhrdinov medzi televíznymi seriálmi.

Prvý trailer na seriál Black Lightning si pozrite tu:

Čo nám prvý trailer prezrádza?

Ako môžeme vidieť v epickom traileri, príbeh sa z počiatku zameria na backstory hlavného hrdinu. Situácia nám dáva možnosť spoznať Jeffersona Pierce a dôvod, prečo sa kvôli svojej žene a dvom dcéram rozhodol odísť do dôchodku. V tom čase sa stal riaditeľom školy. Ako je už každému jasné, súčasná situácia neponúka zaužívaný recept na tuctového superhrdinu – mladého človeka, ktorý hľadá rovnováhu medzi bojovaním so zločincami a normálnym životom. Pierce je taktiež omnoho starší, ako napríklad Oliver Queen, Barry Allen či Kara Danvers. Jeho zodpovednosti a životné rozhodnutia sú preto veľmi dôležité.

Ako je teda vidieť, CW sa snaží nového superhrdinu Black Lightninga trošku vzdialiť od zvyšku takzvaného Arrowverse. Seriál teda dostane ideálnu a dokonalú príležitosť začať rozvíjať svoju vlastnú dejovú líniu s hlbokým zmyslom založenú na postave z DC Comics. Rôzne crossovery či predstavovanie rozšírenému vesmíru zažijeme až po pevnom ustanovení hlavnej postavy. Ako sa vyjadril jeden z filmárov, ktorý za seriálom stojí, „Black Lightning zatiaľ ešte nie je súčasťou Arrowverse“. Kľúčovým slovom v tejto vete je výraz „zatiaľ“.

Tak či onak, bude veľmi zaujímavé sledovať, akým smerom sa tento seriál uberie a či si Black Lightning získa rovnakú základňu fanúšikov, ako ostatní superhrdinovia. Čo si po zhliadnutí traileru zatiaľ myslíte vy? Tešíte sa na nový prírastok superhrdinskej rodiny stanice CW?

ZDROJIGN

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -