Veľké veci sa dejú v X-Men univerze! Dočkáme sa filmu X-23, spin-offu Logana?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Včera v noci sa v Texase ľudia po prvý krát dočkali filmu Logan v edícii Noir. Čiernobiela verzia sa konečne dočkala pozornosti a opäť dostala do povedomia tento neuveriteľne kvalitný a srdcervúci R-rated film. Samozrejme sa na premiére objavil aj režisér James Mangold a zo všetkých strán sa na jeho osobu valilo nespočetne veľa otázok. A viete, ktorá bola tou najpodstatnejšou? Jednoznačne tá, či sa niekedy v budúcnosti objaví spin-off s názvom X-23. Vyjadril sa k tomu veľmi stručne a oživil v nás všetky nádeje!

Hviezdne kombo, ktoré uchvátilo celý svet! zdroj: feministfrequency.com

Sólový X-23 film takmer istou realitou?

„Všetko je možné. Už som s nimi o tom hovoril. Dokonca som s nimi hovoril ešte pred filmom Logan. Osobne si myslím, že X-23 je skvelý charakter, ale v prevedení Dafne? Myslím, že teraz to je na ešte lepšej ceste. Určite by to mohlo byť možné.“

Neznie to skvelo? Určite by nám nemotal hlavy len tak. Dokonca, počas ďalšieho rozhovoru pridal, že by bol nepríjemne šokovaný, keby ďalej nerozvíjali charakter ako je X-23. No ak sa tak stane, je nadmieru jasné, že tento spin-off nebude prepojený s X-Men univerzom. Zatiaľ, čo štúdio 20th Century Fox má veľa projektov ako The New Mutants, Deadpool 2, Dark Pheonix, bohužiaľ sme ešte nedostali žiadne oficiálne slovo o možnom filme X-23. Avšak netreba sa báť, čas ukáže a určite ukáže správne. Pretože zahodiť takúto šancu na úspech si určite štúdio nenechá ujsť.  

X-23 film
Vedeli by ste si predstaviť film s týmto „nevinným“ dievčatkom? zdroj: hypable.com

Ako už všetci vieme, film Logan bol mega úspech a na filmovom plátne kraľoval niekoľko týždňov. Na domácej pôde sa mu podarilo zarobiť krásnych 225,5 milióna dolárov. Celosvetovo si do pokladnice pripísal 606,8 milióna dolárov, z celkového rozpočtu 97 miliónov. Síce sa nám tým ukončila „životná“ cesta Hugha Jackmana a Patricka Stewarta, ale budúcnosť to má. Možno práve na základe tohto filmu sa bude poberať nový svet X-menov.

Možno ste sa z článku nedozvedeli to, prečo ste prišli, myšlienky pokojne prehodte na tie pozitívne. Pretože všetko je na tej najlepšej ceste, aby sa na striebornom plátne objavil X-23. Menej známy mutant, ktorý sa vďaka jednému filmu dostal na výslnie. Neznie to nádherne? Uvidíme ako to celé dopadne a osobne sa už neviem dočkať!      

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -