Pozrite si Ramiho Maleka hrajúceho Bohemian Rhapsody na festivale Live Aid! Freddie Mercury by bol pyšný…

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už pred nejakým časom sme vám priniesli informáciu, že práve Rami Malek (Mr. Robot) stvárni speváka skupiny Queen, Freddieho Mercuryho. Minulý týždeň dostal životopisný film o tejto hviezde oficiálny názov – Bohemian Rhapsody, a prvú fotku Ramiho v koži Freddieho. Dnes tu však máme niečo, čo nás presvedčilo, že Rami bol najlepšou voľbou. Herci totižto točili scénu, kde mala skupina svoj legendárny koncert na festivale Live Aid z roku 1985. V tejto scéne sa samozrejme nespievalo nič iné, než ikonická pieseň Bohemian Rhapsody. Na ľavo môžete vidieť originálny koncert, zatiaľ čo na pravo Ramiho Maleka na natáčaní filmu. Tá neuveriteľná podoba…

Výborný Rami Malek ako Freddie Mercury!

Je nádherné vidieť, ako Rami bezchybne zvláda Freddieho gestikuláciu a reč tela. Režisér Bryan Singer (séria X-Men) sa pravdepodobne rozhodol, že sa produkcia filmu začne u konca. Táto scéna by totižto mala byť úplne poslednou a finálnou. Príbeh filmu by sa tak mal končiť legendárnym koncertom Live Aid, 6 rokov pred Mercuryho smrťou na AIDS. Na pódiu sa nachádzajú aj ďalší členovia skupiny Queen, a to Gwilym Lee (Gitara, Brian May), Ben Hardy (Bicie, Roger Taylor) a Joseph Mazzello (Basa, John Deacon). Samozrejme, video sa zameriava na výkon Ramiho Maleka ako hlavnej hviezdy. Gitarista Brian May raz dokonca nazval tento koncert „najlepším dňom ich života„.

Kedže sa už produkcia začala, očakávame nával ďalších fotiek a videí. Bohemian Rhapsody by sa mal do kín dostať na Vianoce roku 2018 a my sa tak tešíme na tento film viac, ako na darčeky. Posledná scéna na Live Aid festivale by mala byť neuveriteľným Climaxom filmu a dúfame, že nás zanechá so zimomriavkami po celom tele. Čo hovoríte na Ramiho výkon v koži Mercuryho? Zvládne podľa vás tak ťažkú a osobnú rolu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -