Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

OFF

Po Európe bez hotovosti a kariet? Red Bull Can You Make It akceptuje iba plechovky

Red Bull Can You Make It je po ročnej prestávke späť a s ním sa vracia aj možnosť precestovať Európu bez peňazí. Registrácia na toto dobrodružstvo je spustená a prihlásiť sa môžu všetci študenti vysokých škôl, ktorí vytvoria trojčlenný tím a natočia parádne 60-sekundové video. Dve najlepšie partie zo Slovenska vyrazia v apríli 2020 na nezabudnuteľnú a akčnú týždňovú cestu naprieč Európou.

JEDEN CIEĽ, NEKONEČNO ZÁŽITKOV

Žiadna hotovosť, žiadne karty, jediným povoleným platidlom sú v prípade tohto projektu iba Red Bull plechovky. Tie budete meniť za presun medzi jednotlivými zastávkami, za ubytovanie, ale aj za tie najlepšie zážitky. Počas minulých ročníkov sa tímom podarilo vybartrovať lístky na Ligu majstrov, noc v luxusnom hoteli, či let helikoptérou. A možno sa po ceste naučíte aj surfovať, alebo si skočíte s padákom. Isté je však toto – užijete si týždeň, na ktorý len tak ľahko nezabudnete.

Red Bull Can You Make It

Zdroj: Jarno Schurgers / Red Bull Content Pool

Prihlasovanie je spustené do 17. februára 2020 na redbullcanyoumakeit.com.

Spojte tri cestovania chtivé osobnosti, natočte kreatívne víťazné video a registrujte svoj tím snov. Budete tak v hre o životné dobrodružstvo. To odštartuje 21. apríla 2020 z viacerých miest a finálnou destináciou bude pre tento ročník Berlín. Dve trojice backpackerov zo Slovenska vyrazia na túto sedemdňovú cestu nabitú zážitkami, stovkami kilometrov a súťažnými úlohami v checkpointoch rozmiestnenými v niekoľkých európskych metropolách.

Pre viac inšpirácie a obsahu klikajte na redbull.sk/student.

Zdroj: Red Bull TS

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Naozaj z Instagramu už čoskoro zmiznú lajky na príspevkoch?

  OFFOstatné

  Špeciálna októbrová akcia na PlayStation 4: Herné konzoly so zľavou 25%

  OFFOstatnéVýber šéfredaktora

  Ako sa chrániť pri sledovaní a sťahovaní filmov a seriálov?

  OFFOstatné

  Red Bull výzva: Choďte sa bicyklovať a vyhrajte skvelé ceny

  Pridaj komentár