Zahrajte si CS:GO turnaj Red Bull Flick o možnosť vyzvať v Kodani profíkov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je za nami 10. výročie Counter-Strike: Global Offensive a my sa pýtame, ako toto jubileum osláviť lepšie, než si s touto legendárnou hrou zahrať o titul Counter-Strike šampióna? A aj o tom bude Red Bull Flick! Zabudni na klasické 2v2 aimy. Red Bull Flick je jedinečný e-športový turnaj v Counter-Strike: Global Offensive, ktorý je naozaj pre každého.

Registrácia sa spustí už čoskoro, takže buďte v strehu. Sledujte web redbull.sk/flick, nech vám nič neujde!

Red Bull Flick
Zdroj: Red Bull Content Pool

Tento svižný mód postaví 2-členné tímy proti sebe na piatich špeciálnych mapách navrhnutých iba pre Red Bull Flick. Aby ste dokázali zvíťaziť, musíte sa rýchlo adaptovať, vypilovať tímovú prácu a synergiu so svojim partnerom a dokázať si ustrážiť pôdu pod nohami. Každá mapa má špeciálne prvky a unikátnu mechaniku, ktorá vám poskytne úplne nový zážitok z hry. Že to musíte zažiť na vlastnej koži? Niet sa čomu čudovať!

4 tímy z každej z 2 lokálnych online kvalifikácií, ktoré sa odohrajú 21. a 24. septembra 2022, navyše dostanú príležitosť zažiariť na národnom offline finále, ktoré sa uskutoční už 1. októbra. Tam sa rozhodne o tom, kto získa vstupenku a parádny zážitok z reprezentovania Slovenska pred globálnym publikom 16. – 20. novembra v Kodani.

Red Bull Flick
„Mati“ a „Raks0n“; Zdroj: Red Bull Content Pool

Viac o Red Bull Flick

Hra CS:GO, ktorá bola prvýkrát vydaná v roku 2012, si získala srdcia miliónov oddaných fanúšikov po celom svete, čím sa postarala o nespočetné množstvo profesionálnych e-športových kariér, a pre mnohých je dokonca vstupnou kariérou do e-športov ako takých.

Čo je ale dnes dôležité je, že hra je tiež ústredným bodom Red Bull Flick, intenzívneho turnaja 2v2, ktorý sa hrá na jedinečných mapách na mieru. Od prvej iterácie v roku 2019 až po nadchádzajúcu výzvu v Kodani v roku 2022, Red Bull Flick povzbudzoval hráčov, aby posunuli CS:GO až nad svoje limity a skutočne videli, čo hra dokáže.

Red Bull Flick tiež dáva príležitosť novým talentom dostať sa na vrchol a postaviť amatérske dvojice proti profesionálom. Príležitostí, akou je Red Bull Flick je v živote málo, preto nepremeškajte svoju šancu ukázať svoje vychytané skills a zažiariť nie len pred kamošmi, ale pred celým svetom.

Red Bull Flick
Zdroj: Red Bull Content Pool

Po prvýkrát na Slovensku

V roku 2020 sa turnaja zúčastnilo 45 000 hráčov z 30 rôznych krajín. Prebojovať sa na finále sa vtedy dalo len cez medzinárodnú kvalifikáciu, ktorá bola otvorená pre každého, čím bol postup oveľa zložitejší. Tentokrát máte možnosť zapojiť sa do lokálnej kvalifikácie iba pre Slovensko, čím sú vaše šance na postup oveľa väčšie! Nepotrebujete špičkový aim, prepracované taktiky či granáty. Niektorí hráči by taktiež nemali problém prejsť klasické mapy aj poslepiačky, to tentoraz ale nikomu nepomôže. Všetci hráči sa totiž stretnú na mapách špeciálne vytvorených pre Red Bull Flick. A tie majú od klasiky skutočne ďaleko! Ďalšou výraznou zmenou je herný mód, ktorým je Red Bull Flick špecifický.

Stále rozmýšľate, či je tento turnaj pre vás? Motiváciou vám môže byť napríklad:

  • Postup na Red Bull Flick offline finále v Bratislave
  • Titul a parádna trofej Red Bull Flick
  • Zásoba Red Bull energie
  • Postup na Red Bull Flick Invitational v Dánsku (zabezpečíme ti dopravu, ubytovanie a stravu)
  • Ak tam s kamarátom uspeješ, budeš si môcť ako jeden z piatich tímov zahrať na pódiu proti pozvaným profesionálnym dvojiciam (celkovo ich bude 10)
  • Prizepool 50 000 EUR pre 16 najlepších tímov na Red Bull Flick Invitational
Red Bull Flick
Zdroj: Red Bull Content Pool

Dôležité dátumy:

  • (online) 1. kvalifikácia – 21. september od 18:00
  • (online) 2. kvalifikácia – 24. september od 18:00
  • (offline) Red Bull Flick Slovensko – o postup do Dánska 1. október
  • (offline) Red Bull Flick Invitational v Dánsku 16.11.2022 – 20.11.2022

Všetky ďalšie informácie nájdete na webe redbull.sk/flick. Sledujte aj náš Facebook Red Bull Gaming, aby ti nič neuniklo.

Zdroj: TS Red Bull

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -