4ka Majstrovstvá SR v elektronických športoch & Autosalón AUTOSHOW Nitra v plnom prúde! Príďte sa pozrieť cez víkend do Nitry

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najväčšie slovenské ešportové podujatie zažiješ v spojení s Autosalón Autoshow už tento víkend. Za cenu 1 lístka máš vstup na 2 podujatia.

Už tento víkend to v Nitre žije ešportom a autami. 4ka Majstrovstvá SR v elektronických športoch 23Autosalón AUTOSHOW prebiehajú od štvrtka 28.9. do nedele 1.10. v areáli AGROKOMPLEX Nitra. Zažite spojenie dvoch skvelých podujatí za cenu 1 lístka; lístky si môžete kúpiť na predpredaj.sk tu: https://bit.ly/listky_MSR23 alebo priamo na mieste.

4ka Majstrovstvá SR v elektronických športoch & Autosalón AUTOSHOW Nitra
Zdroj: Yvents

MSR prinášajú tento rok posledný profesionálny turnaj Tiposport CS:GO (budúci rok nás čaká už súboj v Counter-Strike 2), v ktorom sa do súboja o prizepool 17 000 € zapojilo 6 najlepších domácich tímov – Dynamo Eclot, SINNERS, Sampi.Tipsport, Enterprise, UNiTY a GLORE. Turnaj finalizuje v nedeľu v SLSP aréne od 13:30. Zápasy môžete sledovať aj live na https://www.twitch.tv/yzonesk.

Počas CS:GO turnaja prináša Tipsport aj špeciálnu ponuku pre všetkých plnoletých fanúšikov. Stavte si na výsledky zápasov MSR na https://bit.ly/msr_tipsport (platí iba pre 18+ divákov).

4ka Majstrovstvá SR v elektronických športoch & Autosalón AUTOSHOW Nitra
Zdroj: Yvents

Okrem majstrovského turnaja nájdete na mieste mnohé atrakcie a sprievodný program. Už v sobotu od 12:00 môžete v stánku Monster stretnúť známeho streamera restt-a. Zapojte sa do drone racingu v stánku Slovenskej sporiteľne alebo sa zahrajte priamo v Škoda aute, kde sa hra premieta na predné sklo.

Počas MSR môžete vyskúšať aj skvelé herné konzoly v Nintendo stánku, zahrať sa v DELL free-to-play zóne, či vyskúšať herné notebooky Legion Lenovo. Okrem toho si organizátori prichystali množstvo online a offline súťaží – zapojiť sa môžete na mieste alebo z domu sledovaním livestreamu a zbieraním Twitch bodov, ktoré môžete vymeniť za skiny do CS2 od SLSP, herné periférie od Datacomp-u, Monster Energy kartóny, licencie antivírusu ESET a poukážky do Tipsport-u.

4ka Majstrovstvá SR v elektronických športoch & Autosalón AUTOSHOW Nitra
Zdroj: Yvents

Okrem toho na vás čakajú aj skvelé chipsy Pringles, Maťove akcie, OXO Tea a veľká zóna Street Food Days, kde nájdete rozličné druhy skvelých jedál.  Počas víkendu v hale M4 stretnete aj známe osobnosti domácej ešportovej scény spolu so známymi influencermi a streamermi ako Oskar Barami, DEV1, Bananides, Sajmon, Joshua, TeckoO a ďalší.

MSR 23 prináša generálny partner 4ka a hlavní partneri Slovenská sporiteľňa, Tipsport, Škoda, Dell a Monster Energy. Viac informácií o MSR nájdete na oficiálnom webe yzone.sk tu: https://bit.ly/msr23_web.

Podujatie je pod záštitou predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja – Branislava Becíka.

Zdroj: TS Yvents

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -