REPUBLEAGUE TIPOS S2: 1. Deň Play-off!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

PGL Major sa nám skončil a my sa môžeme opäť vrhnúť na 2. sezónu REPUBLEAGUE TIPOS!

Hneď v úvode si musíme povedať o zmene, ktorá nastala v uplynulých dňoch. Ide o to, že tím FunPlus Phoenix, ktorý mal hrať zajtra proti 00Nation, zrušil svoju CS:GO sekciu! Je to škoda keďže v danom tíme pôsobil aj Martin STYKO Styk. V REPUBLEAGUE tak boli nútení nájsť náhradu, ktorou sa stal práve dánsky tím Lyngby Vikings!

REPUBLEAGUE TIPOS
Zdroj: lancraft.cz

Play-off je rozdelené na štyri hracie dni pričom každý deň sa odohrajú 2 zápasy vo formáte BO3. Zápasy budú vždy o 16:00 a 19:00 hodine, ale samozrejme začiatok druhého zápasu treba brať s rezervou, keďže sa môžu hrať až 3 mapy a ak by nebodaj nastali nejaké technické problémy, môže sa to ešte posunúť.

REPUBLEAGUE TIPOS
REPUBLEAGUE TIPOS Season 2; Zdroj: lancraft.cz

Každopádne prvý zápas sa nám odohrá medzi dvomi bulharskými tímami a to SKADE a Fiend. Jasný favorit v tomto zápase nie je, keďže vzájomné zápasy sú v pomere 10:9 v prospech Fiend.

REPUBLEAGUE TIPOS
REPUBLEAGUE TIPOS Season 2; Zdroj: lancraft.cz

Druhý dnešný zápas bude medzi domácimi organizáciami! Český SINNERS sa postavia proti českej organizácii s ruskou zostavou Entropiq. Uvidíme ako si SINNERS poradia s Entropiq, ktorí sa krásne rozohrali na nedávnom PGL Majore. V tomto zápase sú favoritmi práve Entropiq, avšak ak ide o vzájomné zápasy tak tam vedú SINNERS 4:3 na mapy.

Aj dnes si budete môcť pozrieť stream v rôznych jazykoch:

CZ/SK stream: https://www.twitch.tv/republeague_sk
Anglický: https://www.twitch.tv/republeague
Ruský: https://www.twitch.tv/uccstudio

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -