Riverdale: Jugheadova sestra Jellybean a mama odhalené na nových fotkách!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Každý fanúšik seriálu Riverdale musí uznať, že sa tretia séria naozaj vymyká akejkoľvek šablóne predchádzajúcich sérií. Z tínedžerskej drámy sme sa prepracovali až k priam nadprirodzeným udalostiam, ktoré by sme v podobnom seriáli naozaj nečakali. To však nemusí hneď znamenať, že to je zlé. Je to jednoducho iné. Okrem iného nám aktuálna séria predstavila hneď niekoľko nových postáv, medzi ktoré patrí napríklad Evelyn Evernever.

Najnovšie však bolo potvrdené, že konečne uvidíme aj zvyšok Jugheadovej rodiny. Čakali sme dlhých 41 častí a takmer dva roky na to, aby sme uvideli Jugheadovu matku a sestru Jellybean. Tie sa síce ukážu až v budúcej časti, no nové fotky nám ich jasne predstavujú.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: themarysue.com

Jugheadova sestra Jellybean prichádza!

12. decembra v epizóde „Chapter Forty-Three: Outbreak“ teda uvidíme obe nové postavy. Herečka Gina Gershon stvárni Jugheadovu matku Gladys Jones, biznismenku a motorkárku, ktorá šéfuje zbernému dvoru, ktorý slúži aj ako útočisko pre Serpentov. Malú sestru Jellybean si zahrala začiatočníčka Trinity Likins.

Jej postava je podľa popisu veľmi múdra a taktiež umelecky založená. Pokiaľ IMDb neklame, tak dvojicu uvidíme aj v ďalšej epizóde, ktorá však bude až v roku 2019. Podľa všetkého sa Jughead so zvyškom svojej rodiny stretne počas úteku, na ktorom je spolu s Archiem. Že by ich cesty viedli až tak ďaleko?

Gladys a Jellybean totižto celý čas žijú v mestečku Toledo v Ohio, teda aspoň podľa toho, čo Jug a FP spomínali už od prvej série. Samotný Cole Sprouse (Jughead Jones) dokonca pred časom potvrdil, že keď sa v seriáli konečne ukáže jeho rodina, „bude to oveľa smutnejšie“. Nuž, nám teda neostáva nič iné, ako čakať do ďalšej epizódy. Čakanie si samozrejme môžete skrátiť spomínanými fotkami, na ktorých nájdete Gladys aj Jellybean.

Tak čo, ako sa vám zatiaľ pozdáva tretia séria seriálu Riverdale? Tešíte sa na príchod Jugheadovej rodiny?

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -