Rogue One malo pôvodne skončiť úplne inak! Aký je alternatívny ending tohto filmu?

Nenechajte si ujsť

Najnovší film zo sveta Star Wars vám nemusíme predstavovať. Rogue One sa stal nielen terčom kritikov, ale aj kopy ľudí, ktorým sa pre zmenu veľmi páčil. Každý film to pozná. Raz je hore, raz je dole. Napriek tomu tento film získal hodnotenie 8.2/10 čo vôbec nie je málo. Kto vie či by to dopadlo inak ak by Rogue One skončilo podľa prvoplánového konca. ÁNO, počujete správne, Rogue One mal pôvodne skončiť úplne inak. Pokiaľ ste Rogue One ešte nevideli, tento článok nečítajte, pretože obsahuje SPOILERY!

Hlavné postavy filmu, ktoré mohli skončiť úplne inak
Hlavné postavy filmu, ktoré mohli skončiť úplne inak

Ako mal teda film skončiť?

Nejdeme vás zbytočne naťahovať. Ak by režisér nemusel inak, nie všetci by boli mŕtvi. Úžasný koniec, však? Ja som mŕtvy, ty si mŕtvy, on je mŕtvy a aj vy ste mŕtvi. Ale niekto by nebol! A hlavne postavy z Rogue One, tých sa tento osud mal dotknúť logicky najviac. Nanešťastie niečo kúzelne (asi hodnotenie odborníkov) zvrátilo osud a tadaaah, my môžeme plakať, že film neskončil happy endom. Totižto našťastie pre režiséra Edwardsa, Disney a Lucasfilm neboli tak striktní a povolili zabiť kľudne aj všetky hlavné postavy, tak prečo to nevyužiť, všakže. A všetci v Disney boli ako „Áno, to dáva zmysel, zabiť ich ak nie sú v A New Hope.“ Tak teda, ak by vás tento film zaujal viac, môžete si o ňom prečítať v tejto recenzii na našom portáli.

Ktorý koniec sa vám páči viac?

Foto: screenrant.com, wall.alphacoders.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Bol to brilantný ťah! A hlavne, že Disney na to malo gule, to sa cení! :) Som ale veľmi zvedavý, či nám pôvodný koniec ukážu na blu-ray vo vystrihnutých scénach.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -