FilmyTrailery

Lietajúci Statham a The Rock vlastnoručne odhadzujúci torpédo. Aj taký je nový trailer na Rýchlo a Zbesilo 8..

Výsmech prvým trom úžasným dielom..teda ehm.. Rýchlo a Zbesilo 8 prichádza s novým trailerom. Poprieť to ale nemôžte, štvrtým dielom sa začala séria o pouličných závodoch meniť na ten najnereálnejší a najakčnejší počin v Hollywoode. Troj minútový trailer odhaľuje snáď všetko z filmu, ukazuje scenár ktorý je na smiech a akčné scény sa začínajú podobať na posledné xXx. Jason Statham lieta na jetpackovom wingusite a The Rock odhadzuje torpéda. Ako je teda vidieť, pôjde o čisto akčnú jazdu a s touto myšlienkou aj treba ísť do kina. Na filme sa však určite poriadne zasmejeme a to bohužiaľ aj počas scén, kedy by sme nemali. Na tento film pôjdem naozaj iba z recesie..

Rýchlo a Zbesilo 8 – Trailer 2

Trailer jasne hovorí o príbehu filmu. Dominic Toretto sa otočí svojej rodine chrbtom, presne tak ako to už urobila Letty (aké originálne). So všetkou úctou, Paul Walker sa musí v hrobe obracať. Naša partička na čele s The Rockom si zoberie na pomoc Stathama a spolu sa postavia Dieselovi a Charlize Theron. Tá si po “holohlavom” Mad Maxovi nechala narásť dredy a z pohodlia základne dokáže ovládať všetky autá v meste. Samozrejme nebudú chýbať stíhačky, ponorky, tanky a všetko ostatné, čo ešte dokáže spochybniť fyzikálne zákony. Neviem čo viac dodať, film vyzerá tak stupídne, až sa na neho tešíme.

V kinách ho uvidíme už 14. apríla 2017.

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár