Lietajúci Statham a The Rock vlastnoručne odhadzujúci torpédo. Aj taký je nový trailer na Rýchlo a Zbesilo 8..

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Výsmech prvým trom úžasným dielom..teda ehm.. Rýchlo a Zbesilo 8 prichádza s novým trailerom. Poprieť to ale nemôžte, štvrtým dielom sa začala séria o pouličných závodoch meniť na ten najnereálnejší a najakčnejší počin v Hollywoode. Troj minútový trailer odhaľuje snáď všetko z filmu, ukazuje scenár ktorý je na smiech a akčné scény sa začínajú podobať na posledné xXx. Jason Statham lieta na jetpackovom wingusite a The Rock odhadzuje torpéda. Ako je teda vidieť, pôjde o čisto akčnú jazdu a s touto myšlienkou aj treba ísť do kina. Na filme sa však určite poriadne zasmejeme a to bohužiaľ aj počas scén, kedy by sme nemali. Na tento film pôjdem naozaj iba z recesie..

Rýchlo a Zbesilo 8 – Trailer 2

Trailer jasne hovorí o príbehu filmu. Dominic Toretto sa otočí svojej rodine chrbtom, presne tak ako to už urobila Letty (aké originálne). So všetkou úctou, Paul Walker sa musí v hrobe obracať. Naša partička na čele s The Rockom si zoberie na pomoc Stathama a spolu sa postavia Dieselovi a Charlize Theron. Tá si po „holohlavom“ Mad Maxovi nechala narásť dredy a z pohodlia základne dokáže ovládať všetky autá v meste. Samozrejme nebudú chýbať stíhačky, ponorky, tanky a všetko ostatné, čo ešte dokáže spochybniť fyzikálne zákony. Neviem čo viac dodať, film vyzerá tak stupídne, až sa na neho tešíme.

V kinách ho uvidíme už 14. apríla 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah