Samuel L. Jackson sa oficiálne pridáva do filmu Spider-Man: Far From Home! Bude Spidey pracovať pre S.H.I.E.L.D.?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Samuel L. Jackson sa oficiálne pridáva do filmu Spider-Man: Far From Home!

Síce je úžasné vidieť všetky postavy Marvel filmov pokope, určite sa zhodneme na tom, že ešte lepšie je vidieť pospájané postavy z rôznych filmov v sólovkách. Vznikajú tak fantastické dvojice a samostatný film je snáď ešte o niečo komiksovejší ako bol predtým. Nasvedčuje tomu napríklad prvý Spider-Man, kde si Peter neustále telefonoval s Iron Manom, ale aj tretí Thor v ktorom mu pomáhal samotný Hulk.

Nuž, tentoraz prichádza do samostatného MCU filmu ďalšia postava z predošlých dielov a pôjde o najlepšieho agenta, Nicka Furyho. Tentokrát žiaden hrdina, no o to zaujímavejší výber. Sam L. Jackson sa teda po miernej absencii opäť vracia do sveta Marvelu a to vo fantastickej forme. O rok ho totižto uvidíme vo všetkých troch naplánovaných MCU filmoch – Captain Marvel, Avengers 4 a Spider-Man: Far From Home.

Nick Fury sa ukáže vo filme Spider-Man: Far From Home
Nick Fury sa ukáže vo filme Spider-Man: Far From Home; Zdroj: bustle.com

Každý fanúšik Nicka Furyho teda musí byť neskutočne šťastný, keďže posledné mesiace dostával herec v rôznych rozhovoroch iba otázky tipu, kedy ho znovu uvidíme v MCU. Jeho rola v Spider-Manovi však bude nesmierne zaujímavá. Žeby sa stal práve Fury novým Petrovým mentorom? Alebo žeby začal Peter pracovať pre S.H.I.E.L.D.? Uvidíme, môže sa stať čokoľvek.

Do zoznamu hercov filmu Spider-Man: Far From Home sa pridáva ešte aj Cobie Smulders, ktorá si opäť zopakuje pravú ruku Furyho, agentku Hillovú. Tento casting nám teda naznačuje možnosť, že po udalostiach Avengers 4 bude S.H.I.E.L.D. znovuzrodený. Čo to však znamená pre príbeh filmu dvojky Spider-Mana naozaj netušíme. Ten by mal totižto ako hovorí samotný názov, byť ďaleko od domova. Na spresnenie informácií si teda budeme musieť počkať asi až do premiéry filmu, keďže momentálne drží Marvel všetko pekne v tajnosti kvôli Avengers 4.

Ste radi, že sa Nick Fury objaví vo filme Spider-Man: Far From Home? Čo hovoríte na to, že Samuel L. Jackson sa objaví vo všetkých budúcoročných Marvelovkách? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: vulture.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -