Seriály

Seriál Twin Peaks prinesie späť herca Miguela Ferrera ako Albert Rosenfielda

rodukcia  za posledné mesiace značne stíchla  a my sme sa tak nedočkali upútavky na novo pripravovanú sériu Twin Peaks. Obsadenie bolo však už odhalené a Kyle MacLachlan si zahrá úlohu tajného agenta menom Dale Cooper. Počas posledných mesiacov, sa začali šíriť povesti o návrate starých hercov zo sérií z roku 1990. Nič však ešte nie je oficiálne potvrdené, okrem jednej veci. Miguel Ferrer sa vráti na scénu ako agent Albert Rosenfield pre oživenie série.

Miguel Ferrer sa pred tým objavil v ôsmych epizódach pôvodnej série ako FBI expert, ktorý sa stretol zo šerifom Harry S. Trumanom (Micheal Ontkean). Iróniou je, že sa pred pár mesiacmi  vynorila správa, ktorá odhaľuje koniec návratu Micheal Ontkeana. Ten totižto z rokovaní odišiel už pred pár rokmi. Začali vznikať špekulácie, že sa výroba pokúsi nájsť náhradu. Jednou z nich by mal byť herec Robert Forster, ale iní tvrdia, že tento herec si zahrá v seriáli úplne inú úlohu. Na stránkach sa tiež uvádza, že hviezdy pôvodnej série, David Patrick Kelly a Richard Beymer sa vrátia a zopakujú si svoje úlohy ako bratia Jerry a Benjamin Hornovci.

Ostatné herecké obsadenie, ktoré by sa malo vrátiť sú Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sherilyn Fenn (Audrey Horne), Sheryl Lee (Laura Palmer) a Dana Ashbrook (Bobby Brooks). Ešte sa nevie naisto, ktorí z týchto hercov si zopakuje svoje úlohy, ale niektorí sa už objavili na oficiálnych fotografiách. Novými členmi seriálu Twin Peaks budú Amanda Seyfried, Balthazar Getty, Robert Knepper, Peter Sarsgaard a Jennifer Jason Leigh, aj keď sa doteraz ešte neobjavili žiadne informácie ohľadom ich postáv. Vraví sa, že Amanda Seyfried si možno zahrá dcéru Dale Coopera a Heather Graham je Annie Blackburn.

Tvorcovia série David Lynch a Mark Frost napísali masívny scenár ako k jednému obrovskému filmu, takže sa s určitosťou nevie, koľko epizód náš čaká. Ako dlho bude natáčanie pokračovať sa tiež ešte netuší, ale nové série by k nám mali doraziť  až v roku 2017. Plánovaný debut mal byť v roku 2016, ale z neznámych dôvodov sa všetko presunulo do budúceho roku.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár