Sony si do svojej zbytočnej série o Marvelovských záporákoch pridáva ďalšieho! Pozor, po Venomovi prichádza upír!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Sony ohlásilo ďalší film do svojho Marvel univerza!

Už podľa titulného obrázku asi tušíte, že náš názor na tento filmový Marvel vesmír nie je zrovna priaznivý. Štúdio Sony si totiž tieto filmy vynútilo, keďže uzavreli dobrú dohodu so štúdiom Marvel, a vlastne týmto iba odopierajú možnosť výskytu týchto postáv v MCU. Pôvodne dokonca plánovali, aby boli filmy prepojené s MCU, no prezident Marvelu Kevin Feige túto ponuku rýchlo odmietol. Sony sa však nevzdáva a svoj nový vesmír plánuju aj napriek vysokému odporu od fanúšikov.

Áno, ich prvý film o Venomovi s Tomom Hardym možno na papieri znie dobre, no keď zistíte, čo všetko sa deje za oponou, pochopíte, prečo ľudia tento film bojkotujú. Scenár k tomuto veľkému filmu napísali majstri z Fifty Shades of Grey, no a natáčanie chcú ukončiť začiatkom budúceho roka, čo je na taký veľký film naozaj málo. Režisér Zombielandu tiež nie je veľký trhák. Ďalej si treba predstaviť, že Venom je absolútne nezaujímavá postava, ak v príbehu nefiguruje Spider-Man a osobne fakt netušíme, čo tam chce 2 hodiny robiť. O tejto Venom dileme si ale ešte povieme nabudúce. Sony však aj naďalej projektu verí, a to dokonca tak, že ohlásili už tretí film do tohto univerza.

Záporák Morbius sa predsatví vo vlastnom filme
Záporák Morbius sa predsatví vo vlastnom filme; Zdroj: moviepilot.com

Po záporáčkach Silver Sable a Black Cat, si teda svoj film odbije zloduch Morbius, ktorý je kríženec človeka a upíra. V Marvel komiksoch nešlo zrovna o veľkého záporáka, no nedá sa o ňom povedať, že by bol neznámy. Čo s tým teda štúdio chce dokázať netušíme, ale osobne by som tomu veľké nádeje nedával. Všetko bude aj tak závisieť práve na vyššie spomínanom Venomovi. Každopádne, na tomto Morbius projekte sa už zapísali Burk Sharpless a Matt Sazam, ktorí do Hollywoodu prispeli filmami Power Rangers alebo Gods of Egypt. O celej Sony dohode a vyrábania filmu si však povieme neskôr.

Chceli by sme ale vedieť, tešíte sa na tieto filmy? Má podľa vás Venom film alebo Morbius film šancu zaujať? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -