Spider-Man je už v Benátkach a my máme nové fotky z natáčania, ktoré odhaľujú zaujímavú časť príbehu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nové Spider-Man fotky z natáčania v Benátkach!

Film Spider-Man: Far From Home pred niekoľkými mesiacmi ohlásil natáčanie v troch krajinách, keďže Peter Parker bude v novom dobrodružstve cestovať po svete. Síce sa to zdá neuveriteľné, no v tomto momente sa už herci presunuli do poslednej lokácie. Prvé natáčanie bolo v Londýne, neskôr sa presunuli do Prahy a momentálne už je herecké obsadenie v Benátkach.

Zaujímavé však je, kto všetko sa vlastne po svete posúva. Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Tony Revolori a Angourie Rice, ktorá sa týmto pádom presúva medzi  hlavných hercov, keďže v prvom filme mala len menšiu rolu. Práve ona však patrí medzi najzaujímavejšie prídavky, keďže hrá pomerne známu komiksovú postavu, Betty Brand.

Ukázal sa už aj Mysterio!

No a keďže sa na nových fotkách držala za ruku s hercom Jacobom Batalonom, vyzerá to tak, že sa bude držať aj svojho komiksového osudu. Práve títo dvaja sú totiž v komiksoch známym párom, ktorý sa neskôr dá dokopy aj pred oltárom. Fotky nám taktiež odhalili aj herca Martina Starra, ktorý sa vracia ako ich učiteľ. Pravdepodobne teda dostane väčšiu rolu, avšak týmto pádom potvrdzuje, že ich celosvetový výlet bude vlastne školský.

O postave Zendayi zatiaľ vieme len to, že by mala tvoriť pár s Petrom Parkrom a naplno si umocniť prezývku MJ z minulého filmu. Malo by teda 100% ísť o našu novú Mary Jane. Každopádne sme veľmi zvedaví, čo všetko sa bude v Taliansku natáčať a či nás čaká aj nejaká veľká akčná scéna. Na jedných z posledných fotiek sa konečne ukázal aj Mysterio s tvárou Jakea Gyllenhaala, avšak netušíme, či išlo ešte o natáčanie v Prahe alebo už to v Berlíne.

Jake Gyllenhaal ako Mysterio
Jake Gyllenhaal ako Mysterio; Zdroj: twitter.com

Čo hovoríte na nové fotky z natáčania? Ste radi aké krajiny herci kvôli natáčaniu navštevujú? Myslíte, že sa bude točiť aj akčná scéna? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: justjared.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -