Dobyli vesmír a teraz prichádzajú na Zem. Krvilačný Predátor nás desí v akciou nabitom traileri!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nový trailer na film Predátor: Evolúcia

Ako už určite viete, tento rok sa na filmové plátna vráti stará známa legenda. Obávaní vesmírni lovci, pre ktorých je smrť len hra, tentokrát zavítajú na našu domovskú planétu. Naozaj pred nimi nebude úniku, čo vám dokáže aj plnohodnotný trailer. V novej ukážke sa dozviete, ako veľmi desivý bude nadchádzajúci film o Predátoroch, koľko krvi sa v ňom preleje a kto nám tentokrát prinesie hrôzu. Nech sa páči, toto je úplne nový trailer na film Predátor: Evolúcia!

Nový počin z ikonickej série Predátor bude niečim iný. Ako ste mohli vidieť vyššie v plnohodnotnom traileri, od krvilačnosti a hrôzostrašnosti pôvodnej časti sa neupustilo. Rozdiel však bude v tom, kde sa bude lov odohrávať. Ako nám zdelila jedna z postáv, Predátori už dobyli takmer celý vesmír a teraz prišiel čas, aby zavítali aj na našu domovskú planétu. Ľuďom neprinášajú nič iné, ako boj, krv a strach. Dokážeme sa im vyrovnať a poraziť ich, alebo sme nadradenou rasou odsúdení na smrť? To sa dozvieme už 13. septembra v slovenských kinách! Dovtedy sa však môžeme zamýšľať nad inými vecami…

Otázkou je, či nám bude stačiť prímestské prostredie. V skutočnosti sa žiaden film zo série ani len kúsok nepriblížil úplne prvému filmu z roku 1987. V ňom si zahral Arnold Schwarzenegger, ktorý sa v novinke už žiaľ neobjaví. Ak si spomínate na pôvodný diel, po boku hlavnej postavy stál vtedy ešte mladý Shane Black. Toho spoznáme aj pri najnovšom filme, ktorý sa ukáže už na jeseň. Avšak na striebornom plátne ho budeme hľadať len márne. Black totižto zasadol do režisérskeho kresla a po úspechoch ako Iron Man 3 a Ostrí chlapci si na svoje konto, dúfame, pripíše ďalší skvelý film!

zdroj: youtube.com

Film Predátor: Evolúcia si v našich kinách pozrieme už 13. septembra. Veríte, že obháji túto ikonickú sériu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

ZDROJfox

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -