Prvé zábery z tretej série seriálu Riverdale: Archie je v problémoch a rodina Betty sa scvokla!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Do nášho obľúbeného mestečka Riverdale sa vrátime už v októbri. Čakanie na tretiu sériu si zatiaľ môžeme skrátiť vôbec prvými zábermi z nej, ktoré boli odhalené počas akcie Comic-Con v San Diegu. Stanica CW totižto vydala video, ktoré sa zameriava na najlepšie momenty zo seriálu. Na konci nás však čakala krátka ochutnávka tretej série, ktorá hovorí jasnou rečou – Naozaj sa máme na čo tešiť. Najväčší dôraz sa bude klásť na hlavnú postavu seriálu, Archieho Andrewsa, ktorý prežil to najhoršie leto v jeho živote. Určite si predsa dobre pamätáte, ako skončila druhá séria. Prefíkaný Hiram Lodge na neho našil vraždu, z ktorej sa bude vyhovárať len veľmi ťažko…

Tretia séria Riverdale sa blíži!

Okrem toho sme v krátkej ukážke mohli vidieť, ako sa rodina Betty totálne scvokla. Ako keby nestačilo, že po celý ten čas bol Black Hood jej vlastný otec. Každopádne, môžeme vidieť jej matku a sestru, Alice a Polly, ako sú súčasťou nejakého kultu na farme. A zatiahli do toho aj malé dvojičky. Počas Comic-Conu sme sa taktiež dozvedeli, že sa konečne o veľakrát spomínanej „farme“ dozvieme viac. Mimo toho bolo potvrdené, že sa tretia séria začne priamo na súde, kde to Archie nebude mať vôbec ľahké. Proti nemu bude totižto stáť prokurátorka Mrs. Wright, ktorá mu nič nedaruje.

Mimo Hirama si tak Archie našiel ďalšieho, nového nepriateľa. Do tejto úlohy bola obsadená herečka Penelope Ann Miller, ktorá sa bude hrabať v Archieho minulosti a prehlási ho za nebezpečného a násilného sociopata, ktorý je schopný dopustiť sa takéhoto činu. Nových postáv však bude viac. Počas ich panelu na Comic-Cone sa odhalilo, že konečne uvidíme Jugheadovu matku Gladys a malú sestru Jellybean – Niekedy okolo časti 8 alebo 9. Poslednou novou oznámenou postavou je Evelyn Evernever, o ktorej nájdete samostatný článok na tomto odkaze.

Tretia séria seriálu Riverdale sa na televízne obrazovky vráti už v stredu, 10. októbra!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -