Talentovaná umelkyňa rozdelila naše obľúbené postavy z filmov podľa farby!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Linda Bouderbala – francúzska umelkyňa

Krajiny ako Francúzsko a Taliansko sú rodiskami umelcov a kvalitného umenia. Výnimkou nie je ani Linda Bouderbala. Táto Francúzka a talentovaná umelkyňa rozdelila naše obľúbené postavy z filmov podľa farby. Svoje výtvory zverejnila na svojom Instagrame a hneď zožala úspech. Napísali už o nej mnohé portály po celom svete, tak sme sa rozhodli, že vám ju predstavíme aj my. Okrem týchto ilustrácií má na účte aj mnoho ďalších krásnych diel, preto neváhajte a navštívte jej Instagram.

Venuje sa umeniu prevažne vo forme pop art a geek. Rovnako ako vy, je veľkou fanúšičkou filmov a seriálov. Jeden deň prišla s nápadom, že roztriedi postavy podľa farby, aby videla, aké sú ich charaktery odlišné, napriek rovnakej farbe, ktorú majú na sebe. Jedná sa prevažne o animované postavičky či komixových hrdinov, pretože autorka obdivuje, ako veľmi sa líšia od skutočných ľudí.

Fialový tím

Čierny tím

Ružový tím

Zelený tím

Oranžový tím

Biely tím

Červený tím

Modrý tím

Žltý tím

Prečo sa nevzdať?

Mladé talenty by sme mali podporovať. Môžme len dúfať, že sa autorka nevzdá a vzniknú aj tímy ostatných farieb. Napríklad hnedý alebo sivý tím by mohli byť celkom zaujímavé.

Talenty nemôžu ostať skryté. Ak sa niečomu venujete, niečo tvoríte a chcete sa tým presláviť, nevzdávajte sa. Aj keď očakávaná sláva neprichádza v čase, kedy by ste ju už chceli pocítiť. Ľudia, ktorým sa budú vaše práce páčiť, si vás nájdu. Možno ich nebude milión, no treba sa vedieť tešiť aj z maličkostí.

Páči sa vám tvorba tejto autorky? Chceli by ste od nej vidieť viac prác? Alebo tvoríte niečo sami? Nebojte sa nám ozvať do komentárov. 

Zdroj: boredpanda.com, instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -