Uvidíme nového Batmana už v roku 2018?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ačiatkom tohto týždňa sa zistilo, že Ben Affleck dokončil svoje skriptá pre Untitled Batman film, ktorý údajne napísal on sám po boku spolupracovníka a DC legendy Geoffa Johnsa. Bohužiaľ však nebolo vôbec spomenuté, kedy by sa mal opäť ukázať Bruce Wayne v novom filme. Aj keď Warner Bros. stále neoznámil príchod filmu, Heroic Insider tvrdí, že film je bližšie, než si môžeme myslieť.

Niet pochýb o tom, že Batman je z DC Comics najobľúbenejšia postava. Aj keď hodnotenia na film Batman v Superman: Dawn of Justice nie sú až tak moc pozitívne, film si dokázal vo svete vybudovať svoj rešpekt. Ak by to takto pokračovalo aj ďalej, nový film Batman k nám dorazí ešte pred filmom Aquaman. Ben Affleck sa tento rok ukáže vo filme Suicide Squad, čo mu umožní sa prvý krát pozrieť do očí novému Jokerovi, ktorého stvárnil Jared Leto. Bude to po prvý krát, kedy tieto dve ikonické postavy budú komunikovať na veľkej obrazovke. Batman sa potom vráti na plátna v roku 2017 vo filme Justice League Part 1. Ten by sa už nemal objaviť v následujúcom filme Justice League Part 2 v roku 2018 a to znamená, že túto veľkú prázdnu dieru by mal vyplniť práve Batman.

Nepomenovaný Batman reštart je zrejme jednou z hlavných priorít štúdia Warner Bros. a taktiež sa hovorí, že film je na najlepšej ceste. Warner Bros. plánuje nové dobrodružstvo vypustiť v následujúcich dvoch rokoch. Taktiež by k nám mal doraziť film Flash, ktorý príde už v roku 2018. Toho istého roku v lete by sa mal objaviť aj film Aquaman. Sám som zvedavý ako to všetko dopadne pretože DC Comics si do roku 2020 naplánovali nový film každý jeden rok.

V prípade, že sa nepomenovaný Batman reštart objaví v prvej polovici roku 2018, neznamená nič iné ako to, že by sa mala výroba začať už onedlho. To znamená, že program DC bude veľmi nabitý. 13.apríla by sa malo začať natáčanie filmu Justice League a Bena Afflecka čakajú krušné chvíle. Ak by sa mala naozaj začať aj výroba nového filmu Batman, vyťaženosť herca by bola nadpriemerná. Uvidíme ako si to štúdio a DC Comics vyriešia a dúfame, že sa časom dočkáme nových informácii, ktoré Vám hneď poskytneme.

Tešíte sa na nové pokračovanie filmu Batman s Ben Affleckom? Zvládol podľa vás túto hereckú rolu na výrobnú? Dajte nám určite vedieť, čo si myslíte.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -