Vraždenie bude opäť legálne na 12 hodín. | The Purge 3: Election Year

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ko sa zdá, predchádzajúce dve časti zožali veľký úspech. Do pokladnice si pripočítali viac ako 200 miliónov a vďaka tomu sa dočkáme nového pokračovania. Dorazil k nám už aj prvý trailer, ktorý si budete môcť pozrieť pod článkom a vyzerá to tak, že štúdio Universal a Blumhouse si pri nás pripravili niečo vzrušujúce!

Ubehli dva roky, čo Leo Barnes (Frank Grillo) dokončil pomstu cez noc „očisty“. Teraz slúži ako vedúci zabezpečenia pre senátorku Charlie Roan (Elizabeth Mitchell) a jeho úloha nebude určite jednoduchá. Po malej zrade príde boj o záchranu. Podarí sa im zostať na žive do príchodu slnka? Alebo budú obaja obetovaní za ich hriechy v prospech štátu?

K filmu sa opäť vráti tvorca predošlých častí- James DeMonaco a pomáhať mu budú výrobcovia- Jason Blum (Insidious, Ouija, The Visit), Michael Bay, Brad Fuller a Andrew Form. Taktiež nebude chýbať ani scenárista Sébastian K. Lemercier. Film očista zarobil krásnych 89 miliónov z celkového rozpočtu 3 milióny, zatiaľ čo pokračovanie vynieslo 110,6 milióna po celom svete z rozpočtu 9.000.000 USD.

Hovorilo sa, že sa Frank Grilo neukáže v pokračovaní filmu, ale všetko je na našťastie inak. Herec pred nedávnom dokončil natáčanie filmu Captain America: Civil War. Taktiež zahrá aj vo filmoch Stephanie, Extortion a Beyond Skyline. Ktorá úloha mu podľa Vás pristane najviac? Bude to práve tá, ktorá ho 1.júla uväzní v uliciach a pripraví pre neho nepríjemnú skúsenosť? Pozrite si nový trailer a pripravili sme si pre vás aj pár obrázkov. Zostaňte s nami naladení pre viac informácii.

Film The Purge: Election Year sa v kinách objaví 1.júla 2016.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -