Televízia Joj stihne ešte na jar do programu pridať novú zábavnú šou! Čo bude náplňou relácie Všetko, čo mám rád?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Záležitosť je to vcelku subjektívna. Sú ľudia, ktorí slovenskú televíziu doslova nenávidia. Nedokážu si predstaviť čas horšie strávený, než pozeraním seriálov Joj či Markízy. Podľa nich sú do všetky relácie, ktoré máme možnosť si na našich televíznych obrazovkách pozrieť absolútnym vrcholom trápnosti. Potom sú tu ľudia, ktorí tieto rôzne šou považujú za súčasť svojho života. Ich každodennú rutinu zahŕňa príchod domov z práce a pokojná večera pri televízii s úsmevom na ich tvári vyčarovaným pomocou tých najrôznejších televíznych relácií. Posledná skupina Slovákov našu domácu televíziu absolútne nerieši. Slovenský seriál nikdy v živote nepozerali a šou ich dvakrát neoslovili. Zaujme však niektorú z týchto diváckych skupín nová zábavná šou, ktorú Joj na naše obrazovky prinesie ešte túto jar?

Všetko, čo mám rád

Televízia Joj pripravuje ďalšiu novinku. Už pred dvoma mesiacmi začala s výrobou nového programu, ktorý by mal na naše obrazovky vrátiť klasickú zábavu, ktorú máme radi. 

Nová šou s názvom Všetko, čo mám rád bude hudobno-zábavným programom s moderátorom, kapelou a dvoma hosťami. Televízia si vybrala, že počas večerov nás bude v novej šou sprevádzať moderátor Štefan Skrúcaný, ktorý dostane vlastný televízny seriál po vyše pätnástich rokoch. 

všetko, čo mám rád
Zdroj: mediaboom.sk

Náplňou pripravovanej relácie bude sľubný koncept

Šou sľubuje, že oživí tradičnú ľudovú zábavu, ktorá nám tak veľmi v dnešnej dobe chýba. Moderátor Štefan Skrúcaný s hudobníkom Ondrejom Kandráčom a kapelou privítajú v každom vydaní dvoch hostí, s ktorými sa budú rozprávať na rôzne témy. Chýbať nemajú ani zábavné videá, ktoré zaistia úprimný smiech publika. Novú šou opísal Skrúcaný takto:

Chceme sa zabávať, spievať a rozprávať sa o veciach, ktoré máme radi a ktoré nám robia radosť, o veselých stránkach života a o zážitkoch. Mám rád zábavu a televízne relácie, ktoré sú zábavného charakteru. Myslím si, že dramatických vecí človek v samotnom živote zažije veľa. Preto mám pocit, že čím bude na obrazovkách zábavy viac, tým je to lepšie.”

Či už vás slovenská televízia zaujíma, alebo nie, musíte uznať, že koncept jednoduchého rozprávania o šťastných zážitkoch či veselých stránkach života je naozaj sľubný. Atmosféra šou sa bude pravdepodobne uberať pozitívnym smerom, chýbať nebude pravidelné pripomínanie o kráse života – v skratke, reláciu Všetko, čo mám rád dokonalo opisuje jej názov samotný.

Čo si o novom projekte televízie Joj myslíte vy? Dáte mu šancu a uveríte, že bude z relácie vyžarovať pozitívna a živá nálada? Alebo vás podobné šou spolu so slovenskými programami absolútne nezaujímajú?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah