Film o zombie apokalypse Warm Bodies sa pravdepodobne dočká pokračovania

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Pokračovanie Warm Bodies

Pamätáte na zvláštne, tak trochu romantické dielo z pohľadu čiernovlasého zombíka? Autor Isaac Marion sa chystá zverejniť dlho očakávané pokračovanie jeho diela s názvom The Burning World. Autor však nesľubuje, že jeho dielo sa dostane až na filmové plátna. Všetko záleží na tom, ako sa bude dariť jeho knihe.

Warm Bodies
Zdroj: hollywoodreporter.com

Isaac Marion sa nedávno zúčastnil na Skype rozhovore s Innovation Tech NY. Rozhovor bol zároveň v tom čase verejný na jeho Facebookovej stránke. Keď sa fanúšik opýtal na nejaké potencionálne plány o novej knihe The Burning World v spojení s filmom, Marion povedal nasledovné:

The Burning World môže a nemusí byť sfilmovaní. Diskutovalo sa o tom dlhšiu dobu. Bolo niekoľko stretnutí. Rozprávalo sa o dohodách. Ale celé sa to záhadne pozastavilo na dlhšiu dobu. Myslím, že sa snažia prísť na to ako to spraviť, alebo niečo podobné.

Takže neviem či sa to stane, žiadne bezprostredné plány neexistujú. Ale dúfam, že ak sa knižke bude veľmi dariť, znova sa tento proces naštartuje. Teda ak budú vidieť, že na tom ľuďom stále záleží, pretože už je to nejaká doba, čo film vyšiel. Film vyšiel v roku 2013, čo už sú 4 roky. Takže už trochu opadol záujem a myslím si, že preto filmová adaptácia nie je po takejto dobe zaručená.

Neznie to síce najpozitívnejšie, ale my aj fanúšikovia dúfame, že sa dočkáme.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -