Nový klip z filmu ukazuje, ako sa John Wick elegantne pripravuje na masaker!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O tomto filme som písal už toľko krát, že synopsu poznám naspamäť. John Wick: Chapter 2 sa však neúprosne blíži, a v kinách ho uvidíme už 23.2.2017. Marketing je v plnom prúde, a svedčí o tom aj nový clip. Ten nesie názov „Suiting Up“, a hovorí to za všetko. Baba Yaga sa elegantne a „taliansky“ pripravuje na masaker v hoteli. Ako je snáď každému jasné, uvidíme krásne akčné choreografie, krvavé prestrelky a nestarnúceho Keanu Reevesa. Režisér Chad Stahelski sám potvrdil, že pokračovanie bude dva krát akčnejšie ako prvý diel. Taktiež je zaujímavé, že Chapter 2 sa bude odohrávať iba 4 dni po jednotke. John Wick má teda asi regeneráciu podobnú wolverinovi.. Všetko potrebné o tomto filme sme prebrali v tomto článku, tak si ho nezabudnite prečítať!

O čom bude pokračovanie o Babe Jage?

“Keanu Reeves sa vracia v pokračovaní k hitu z roku 2014 o Johnovi Wickovi, ktorý je nútený odísť z dôchodku, aby získal kontrolu nad cechom medzinárodnej organizácie nájomných vrahov, v ktorom sa udejú nemalé sprisahania. Viazaný krvnou prísahou cestuje John do Ríma, kde sa musí postaviť do cesty jedným z najnebezpečnejších zabijakov na svete.”

John Wick: Chapter 2 dostal takisto aj nový poster, ktorý prišiel na Twitter aj so správou: „Bigger Bang. Shorter Fuse.“

John Wick: Chapter 2
Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -