FilmyTrailery

Nový klip z filmu ukazuje, ako sa John Wick elegantne pripravuje na masaker!

O tomto filme som písal už toľko krát, že synopsu poznám naspamäť. John Wick: Chapter 2 sa však neúprosne blíži, a v kinách ho uvidíme už 23.2.2017. Marketing je v plnom prúde, a svedčí o tom aj nový clip. Ten nesie názov “Suiting Up”, a hovorí to za všetko. Baba Yaga sa elegantne a “taliansky” pripravuje na masaker v hoteli. Ako je snáď každému jasné, uvidíme krásne akčné choreografie, krvavé prestrelky a nestarnúceho Keanu Reevesa. Režisér Chad Stahelski sám potvrdil, že pokračovanie bude dva krát akčnejšie ako prvý diel. Taktiež je zaujímavé, že Chapter 2 sa bude odohrávať iba 4 dni po jednotke. John Wick má teda asi regeneráciu podobnú wolverinovi.. Všetko potrebné o tomto filme sme prebrali v tomto článku, tak si ho nezabudnite prečítať!

O čom bude pokračovanie o Babe Jage?

“Keanu Reeves sa vracia v pokračovaní k hitu z roku 2014 o Johnovi Wickovi, ktorý je nútený odísť z dôchodku, aby získal kontrolu nad cechom medzinárodnej organizácie nájomných vrahov, v ktorom sa udejú nemalé sprisahania. Viazaný krvnou prísahou cestuje John do Ríma, kde sa musí postaviť do cesty jedným z najnebezpečnejších zabijakov na svete.”

John Wick: Chapter 2 dostal takisto aj nový poster, ktorý prišiel na Twitter aj so správou: “Bigger Bang. Shorter Fuse.”

John Wick: Chapter 2

Zdroj: twitter.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár